Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól és miért, hogyan...

Mikortól és miért, hogyan mentetek el táppénzre?

Figyelt kérdés
2021. febr. 9. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
38.héten. mert összevesztem a főnökasszomyommal. Arra a 2 hétre kiírt a háziorvos.
2021. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem mentem első gyerekkel.

Csedre mentem.


Màsodikkal veszélyeztetett voltam, csak 18. Héten tudtam meg, hogy ilyenkor elmehettek akkor is táppénzre, ha gyeden vagyok.

Így akkor.

De alapból gond volt, de időre szültem és könnyű ( fizikailag nem volt nehéz) terhesség, könnyű szülés volt.

2021. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15 hetesen, mert mélyen tapadó lepény miatt veszélyeztetett lettem.
2021. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26. héttől. Lombikos ikerterhesség, orvoson már a 6. héttől tp-re akart venni, viszont én dolgozni akartam. 16 hetesen összevesztem a főnökséggel, de a csoportvezetőmet imádom, így home officeban maradtam még 10 hetet.
2021. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Pozitív teszt után, az előzményekben 5 vetélés szerepel. Nagyon stresszes munkám van.
2021. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27. héten. Fogorvos vagyok, gondolom nem kell részleteznem, hogy covid idején miért mentem el tp-re. Ha nem lenne pandémia, akkor terv szerint a 32-33. héten mentem volna, akkortól már bajos lett volna hozzáférnem a páciensekhez.
2021. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25. hét, stresszes volt a munka és állandóan keményedtem. Kivettem az összes következő évi szabadságomat, Karácsony épp akkor kezdődött, illetve a CSED-et hamarabb indítottam. Így mindössze 1,5 hét táppénzre volt szükség.
2021. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

18. héten, mert a főnököm elkezdett velem köcsögösködni, úgyhogy ott hagytam a fenébe. Amúgy se megyek már majd oda vissza.

Gyeden voltam még, amikor a másodikkal teherbe estem, ott a 12 hetes genetikai után kértem, hogy szüntessék meg a fizetett szabadságomat és megint elmentem tp-re a szülésig.

2021. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Én mindkettővel elmentem, amint kiderült a baba. És azért mert nyugodt terhességet akartam, óvónöként, pedig ez aligha adatott volna meg.

Nyugodtan lehet érte utálni, így láttuk jónak férjemmel és szuper is volt 😊

2021. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7. héten, mert ömlött belőlem a vér. Egyébként enélkül is még két különböző ok miatt veszélyeztetett voltam és készültem tp-re, de így kórházba is kerültem hetekre.
2021. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!