Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is undorodik magától?

Más is undorodik magától?

Figyelt kérdés

Én most vagyok félidős, és kb 1,5 hete megváltozott a testszagom. Eddig sem voltam rózsa illatú, de együtt tudtam élni magammal. Most viszont olyan büdösnek érzem magam, hogy ha egy picit is megizzadok, már mosakodás, ruhacsere. Van, hogy egy nap 5 felső megy a szennyesbe.

A párom szerint nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy én érzem, de én rosszul vagyok saját magamtól.


Más is volt/van így?



2021. febr. 17. 05:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen es meg durvabb lesz szules utan de az kb 2honapig fog tartani csak es fokozatosan jobb lesz. Durva hormonvaltozas lesz :) en ugy oldottam meg hogy csinaltam szodabikarbonabol es citromlebol egy pasztat amit furdes elott a honomra kentem 10 perccel kb. Furodni meg koromvirag szappannal furodtem (legalabbis honaljban).


Nekem is azt mondta a ferje nem erzi de engemis iszonyatosan idegesitett. A jo hir viszont hogy minden visszaall majd :)

2021. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szülés után rosszabb lesz a testszagod, sőt a hajam is hullik. Sajnos nekem 5 hónapja tart. Remélem hamarosan jobb lesz legalább a hajhullás terén.
2021. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hál Istennek nem


De szülés után mégis borzalom lett


Hőhullámaim is voltak ittadással

2021. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Izzadással
2021. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességem vége felé izzadtam mint egy ló. Szülés után mint egy csorda 🙄
2021. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem terhességem 11.hete óta más a testszagom, el tudnám hányni magam saját magamtól. Van, hogy mondtam a páromnak, anyukámnak, hogy szagoljanak már meg. Ők nem éreznek büdösnek engem, nekem felfordul a gyomrom. Nem tudom, mi lesz a végére és szülés után.. rendesen félek :D
2021. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem undorodtam magamtól de én is nagyon büdi voltam...szülés után is hiába fürödtem le, ahogy kiszálltam a zuhany alól már testszagom volt. Szép lassan elmúlt.
2021. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En mindigis izzadosabb voltam,terhesseg alatt nem is ereztem rosszabbnak a helyzetet. Na szules utan aztan... Folyamatosan babakaki szagunak ereztem magam,most kezd el javulni a helyzet,hogy lassan 2 honapos a babam. 😅
2021. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, szülés után csak rosszabb lesz úgy kb 2 hónapig. 😬 hiába fürödtem le mégis állandóan izzadságszagom volt. 🤭🙈 még jó, hogy a babákat nem zavarja. 😅
2021. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!