Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babának a sok szex?

Árthat a babának a sok szex?

Figyelt kérdés
Mióta beléptem a 2. trimeszterbe állandóan szexelni szeretnék, párom nagy örömére szinte naponta együtt is vagyunk, egy alkalommal kb 2-3 orgazmusom is van. Árthat a babának?

2021. febr. 17. 22:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. febr. 18. 09:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom hogy ami neked jó az neki is,igy mi is voltunk együtt sűrűn.

A növekvő pocak miatt sokféleképpen próbálkoztunk mert nem túl kényelmes már.

Az utolsó együttlétnél rózsaszínes folyást tapasztaltam, nagyon minimálisan ami mástól is lehet (voltam ügyeleten, megvizsgáltak, minden rendben)

Én csak arra figyelmeztetlek, hogy kicsit óvatosabban csináljátok, nehogy úgy járj mint én, azóta meggebedek hogy nem lehetünk együtt... 🙈

2021. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldog, kiegyensúlyozott baba lesz, tapasztalat :)
2021. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
13:as a mi kisfiunk is boldog babuci, ha epp nem ehes vagy tul almos happy van... Nekem olyan libidom volt, hogy sokszor meg maszturbaltam is tobbszor, mig a ferjem dolgozott estig, aztan meg este is egyutt voltunk... Nem tudom van e osszefugges, de most hogy irod... 😁
2021. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
13as vagyok,14es hát detto :) én sem bírtam magammal, még szülés előtt 2nappal is :) Boldog, mosolygós, nyugodt volt, végigaludta az éjszakákat, mindenki megjegyezte. De csak mi tudtuk a férjemmel hogy miért is :)
2021. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!