Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba tervezese előtt milyen...

Baba tervezese előtt milyen vitaminokat, étrend kiegészítőket érdemes szedni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jutavit terhesvitamin nekem nagyon bevált és ár-érték arányban is kitűnő, veri az agyonhájpolt drágákat!
2021. febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen jobb minőségű multivitamin megfelel.
2021. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Femibionrol es a dr Czeizel fele terhesvitaminokrol van valakinek tapasztalata?
2021. febr. 19. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Femibiont szedtem/szedek. Nekem jó, mondjuk vitaminnál talán az a jó, ha nem érzel semmit (nincs mellékhatás), én nem éreztem.
2021. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg a vas és a D vitamin megfelelő szintje a legfontosabb, ugye? Valamint a folsav szedese. Esetleg van olyan készítmény ami segíti a teherbe esést is?
2021. febr. 19. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket szedtem: C/D/E- vitamin, multivitamin, magnézium, folsav és mio-inozitol por. Az utolsón kívül az összeset szedte a férjem is.
2021. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A D-vitamin az egész egészségi állapotod javítja, de 3000 NE feletti adagoknál már mindenképp kell hozzá K2-vitamin, hogy ne okozzon érelmeszesedést. A folsav már a fogantatás után kell, hogy megelőzzön magzatfejlődési rendellenességeket. Az emelt dózisú Q10 javítja a petefészek állapotát, a NOW-nak van 400 mg-os kapszulája. A komplex E-vitamin vastagítja a méh nyálkahártyáját, ami a beágyazódásnál fontos.

Spermaképet javítanak az antioxidánsok, azaz a komplex E-vitamin, Q10, C-vitamin, karotinoidok pl.

2021. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!