Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Belenyugodnál a császárba...

Belenyugodnál a császárba vagy megfordíttatnád a babát?

Figyelt kérdés

Faros a baba, ráadásul a lábait is keresztbe tette. Tehát kb. törökülésben csücsül.


Az orvos császárt javasolt. Ő nem vállalja a megfordítást. Első baba, szóval bizonytalan vagyok. 100%-ig bízom az orvosban, csak kíváncsi vagyok mások véleményére és tapasztaltaira.



2021. febr. 21. 18:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
79%
19 mint írtak a császár az anyára nagyobb kockázat. Ennek fényében, nem szülnek sem farral sem nem fordítanám... lehet, hogy meg tudnád szülni barmelyik módon egészségesen, de erre egyetlen orvos nem adna neked garanciát. Márpedig rajtam csak az kísérletezzen, aki 100% garanciát vállal. A császár sem az, persze. De mind közül ott a legvalószínűbb, hogy nem lesz a gyerek zöldség a végén.
2021. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem.szabad,ne engedd fordítani. Mindig oka van ha úgy fekszik,nehogy a végén legyen baja!
2021. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!