Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki- mikor volt együtt a...

Ki- mikor volt együtt a párjával ovulációhoz képest és milyen nemű baba lesz/lett?

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal előtte fiú. Minden nap, igy előtte minden nao es ovukor is fiú. Felejtsd el a matekot.
2021. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél ovu napján, fiú lett. Második gyereknél 2 nappal ovu előtt, ő kislány lett.
2021. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert sikerült már mindkét nemű. Ovu előtt 3 nappal kislány, ovukor fiú. Most ovu előtt 1,5 nappal voltunk együtt és kíváncsi vagyok! :)
2021. febr. 22. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez most kicsit off lesz, de ti amúgy ezt honnan tudjátok így megmondani, hogy konkrétan melyik aktusból fogant a pici? Nem bántásból, tényleg érdekel, én is szeretném így tudni :D

Mi kétnaponta voltunk együtt a teljes ciklusban, halvány lila gőzöm sincs, hogy az ovum mikor volt, és arról meg pláne, hogy valamelyik azt megelőző, vagy aznapi, esetleg a későbbi együttlétből lett baba. Amúgy kislány lett.

2021. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ovulációs tesztet használtam, hónapok óta akkor lett először határozottan pozitív, így pontosan tudom, hogy abból az estéből lett baba.

Kislány lett.

2021. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ovu napon fiú, ovu előtt párnap lány.
2021. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!