Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Verifi tesztet csináltatott...

Verifi tesztet csináltatott már valaki?

Figyelt kérdés

A honlapon 4-6 munkanapot írnak az eredményhez és arra lennék kíváncsi, hogy ki hány napot várt rá?

Az uh-n sok eltérést találtak, így tűkön ülve várom az eredményt.

Illetve telefonon megmondják mi a helyzet vagy ahhoz is kell majd egy időpont személyes konzultációra?



2021. febr. 23. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia

Amikor minden rendben volt 1 hét alatt meg volt az eredmény. Amikor nem, akkor volt azt hiszem 10 nap. Az eredményt telefonon közölte mind 2x. A negatív eredményt elküldték e mailon, nem tudtam érte menni. A beteg babánál menni kellett vissza intézte a doki a további teendőt. Én pesten a SOTÉ n voltam

2021. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. febr. 23. 18:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Meglett az eredmény?
2021. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Ma hívtak, hogy holnap újra le kellene venni a mintát, mert valami szélsőséges időjárás miatt megakadt a laborban szállítás (USA-ban van) és csak pénteken tudták újra útnak indítani. 5 napos mintából pedig nem biztos, hogy tudnak dolgozni.

Így hétfőn újra leveszik a vért, én meg még egy hétig biztosan idegeskedhetek :(

2021. febr. 28. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
De sajnálom, kitartást! Ha lesz eredmény megírod?
2021. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett azóta?
2021. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs még mindig eredményem. Elméletileg a héten várható.


Őszintén szólva mérges vagyok. Az első vérvétel óta lassan 3 hét telt el... Ennyi idő kb a magzatvíz mintavétel eredménye is. És csak a gyorsaság miatt csináltattam meg ezt a vértesztet, mert nagyon rossz lett az ultrahang. Drága tanulópénz volt.

2021. márc. 11. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:
1 vagyok én 2x csináltattam mindig gyors volt, ahogy írtam is.
2021. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Telefonálj rájuk, hogy mi van már,engem másnap hívott is a doki.
2021. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük a héten 2x. Először hét közepére ígérték, ma már azt mondták, hogy a héten.
2021. márc. 11. 18:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!