Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig "maszkalt" el...

Ki meddig "maszkalt" el otthonrol a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Volt az a pont es ido amikor mar nem mentetek sehova, csak vartatok otthon, hogy beinduljon a buli?
2021. febr. 24. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülés napjáig mindennap úton voltam. Nem dolgoztam már, de nem volt nap, ami otthonüléssel telt. Annyi energiám volt a szülés előtt, mint még soha.
2021. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel én nem vizesedtem, nem nehezültem el, az utolsó percig sokat sétáltam. 40+ a kórházban úgy lépcsőztem, csak lestek. 🤷
2021. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nap is vittem a nagyot iskolába! Viszont az első gyerekkel a 35.héttől nem nagyon mozdultam ki,max a férjemmel,mert folyton összecsuklott a lábam a szó szoros értelemben.
2021. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jovo hetre vagyok kiirva, de az egesz csalad nyaggat, hogy mar ne menjek sehova...:D Sokat amugy sem birok menni, de jon a jo ido nem birok egesz nap itthon ulni egyedul, amig a ferjem dolgozik.
2021. febr. 24. 13:44
 5/18 anonim ***** válasza:
42%

38.hétig dolgoztam. Az utolsó hetem:

Szombaron túrázni voltunk: 3km-t setáltam

Vasárnap férjemmel összegereblyéztük a 2000m2es kertünket.

Hétfőn kifestettem az előszobát egyedül

Kedden nagyvevásárlást tartottam

Szerdán megpihentem

Csütörtökön reggel meg bementem szülni. 30kmre a kórház, egyedül bevezettem

2021. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát én a végén max a házunktól párpercnyire mertem menni, mert folyton pisilnem kellett :D Sokat sétáltam egészen a legvégéig, de csak a környéken, két saroknál messzebb nem mentem.
2021. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Koszi mindenki. Megnyugodtam :D
2021. febr. 24. 13:57
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán. Illetve az utolsó hónapban már nem járkáltunk de nem a terhesség miatt hanem mert január 29-en szültem. Szoval lement a karácsony a szilveszter, szar idő volt. Max boltba mentünk. Moziba akartam, de már 20 percet bírtam pisiles nélkül. Már sajnálom, mert utána rögtön kitört a korona és azóta se tudtunk ugye moziba menni. Pedig imádom.
2021. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsó hetekben csak oda mentem, ahova muszáj volt. Nagyon nehéz volt már, hamar elfáradtam. Mint utólag kiderült, egy majdnem 4 kilós gyereket cipeltem. :D Első gyerekkel simán mentem az utolsó napokban is.
2021. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is járkáltam az utolsó napig. Vezetni már nem vezettem az utolsó honapban de mindig úton voltam én is😁 szerintem kell a mozgás is. Nem is híztam sokat most csak 10 kg. Az elsőnél 21et híztam 🤭 lessz mit leadni a nyárra
2021. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!