Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen másnak is fájtak a...

Terhesen másnak is fájtak a lábai?

Figyelt kérdés

Par napja érzem,hogy rövidebb sétától is mindkét lábam iszonyúan elfarad. Nem az a kimondott fajdalom hanem mintha valami emelkedőn mennék vagy lépcsőznék és súlyt cipelnék. Sajog a talpam sokszor és lábsim comb tő fele úgy “fajnak” mintha egész nap mennék mintha megerőltetném. Igaz eddig rossz idő volt nem nagyon mozgolódtam viszonylag sokat feküdtem és amúgy se voltam egy aktív. De most,hogy itt a jó idő sétalgatok többet. Sajnos eddig 8kg-ot híztam és 25. hét végén járok csak. Most még jobban oda figyelek mit hogyan mivel mennyit eszek de lehet már késő.eddig úgy ettem mint terhesség elött,hát nem jól tettem. 57 kg ról indultam most 65 kg vagyok 😔

Valami tanacs? Masnak is volt hasonló?


2021. febr. 27. 16:11
 1/1 anonim válasza:

Este felpocolni, lábfürdő lavórban, H-s cipő, kis sarokkal vagy anélkül amelyik kényelmesebb. Nekem például a balerina típusúakban megfájdul a talpam-lábszáram.

Utolsó 1-2 hónapban dagadt csak a bokám, talán érdemes lenne szólni a dokidnak.

2021. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!