Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el nőlni a hasam?13...

Mikor kezd el nőlni a hasam?13hetes vagyok,reggel szinte semmi nem látszik napközben a felfujodás látszik! Kiek mikor kezdett el látszani?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

“Nőni”

“L” nélkül


Első babánál nekem 17-18 hetesen.. de másoknak láthatóan 20 hetesen.

Második babánál 16 hetesen mindenkinek egyértelmű volt, hogy nem csak meghíztam.


13 hetesen is látszott.. egy huplim volt..

Ekkor már éreztem, hogy mozog.

Elsőre 19 hetesen éreztem csak.

2021. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, pár hete szerintem már látszik. Múlt héten egy "idegen" is megjegyezte, hogy látja, hogy érkezik a kisbaba, szóval mostanra már úgy tényleg kezd alakulni.
2021. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tök egyéni. Nekem nagyon hamar kezdett nőni minden babánál. Unokatesomnak meg 30 hetesen kezdett látszani. Pedig mindketten vékonyan lettünk terhesek.
2021. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Szia.

15+2hkm vagyok :)

Nekem nagyon hamar elkezdett noni a hasam.

Vekony testalkatu vagyok. De a pocim az sose volt lapos :)

Teljesen kismama pocakom van mar amit tobben meg is jegyeztek, hogy milyen szepen gombolyodik mar ❤🙂

2021. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiammal a 24.héten lett egyértelműen terhes hasam. Elötte csak "jóllakott" volt, az is csak a 18.hét után.


Most 9hetes terhes vagyok, és már megkérdezték, hogy csak nem jön a tesó, gömbölyödik a hasam...

2021. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!