Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatnátok genetikai...

Csináltatnátok genetikai tesztet, ha közel van a két terhesség egymáshoz?

Figyelt kérdés
Első babánk teljesen egészséges, én sem tartozom a rizikós korosztályba. A két terhesség között viszont alig telt el idő. Kisfiam 6 hónapos(26 hetes) baba, én pedig most vagyok 16 hetes terhes. Ilyen esetben nagyobb a valószínűség genetikai megbetegedésre? Csináltatnátok PrenaTestet vagy más prenatális genetikai vizsgálatot?
2021. márc. 3. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kombinált teszt bőven elég, azt amúgy is ajánlják minden terhességnél. Ha ott rossz értéket kapsz, ráérsz akkor valami komolyabb tesztet csináltatni. Azért ezek elég drágák is, meg sok közülük invazív.
2021. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Én csináltatnék, mert számtalan betegség van, amit egyáltalán nem befolyásol, hogy mikor szültél előtte, és hogy az előző egészséges-e. Egy kisbaba, egy terhesség és a tesó érkezése ekkora korkülönbséggel így is rengeteg stresszel jár. Ha anyagilag belefér, akkor én nem szeretnék még emiatt is izgulni.
2021. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
16hetes vagy, valtoztatna valamin az eredmeny?
2021. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként sem csináltatnék, ha UH-n mindent rendben találtak. Legalábbis hasba biztos nem szúratnám magam, vérvételnek meg több értelme lett volna korábban. De a terhességek egymáshoz való közelisége tudtommal nem befolyásolja az esélyeket, inkább csak az életkorod persze, ha emiatt írtad.
2021. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

3!


Ha beteg a baba elvetetheti.


Kerdezo !


A terhességék közötti időnek nincs semmilyen genetikai jelentősége

2021. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs osszefugges a ket dolog kozt. Ha akarsz,csinaltass,ha nem,ne. De csak azert mert nem reg szultel,semmivel sem nagyobb a riziko genetikai betegsegre.
2021. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem csinàltatnèk.
2021. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2021. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Mindenkepp csinaltatnek. En pont azert mert kicsi a korkulombseg, es ez is okozhat gondot.
2021. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen csináltatnék, független a korkülönbségtől.
2021. márc. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!