Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen miért keményedik,...

29 hetesen miért keményedik, feszül többet a hasam? Magneb6-ot szedek rá, lehet erősebbet kéne szednem? Vagy ez természetes még?

Figyelt kérdés

Levegőt is alig kapok annyira kemény a hasam.

Mit ajánlotok?


2008. dec. 3. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is MagneB6 szedek rá a Bérestől,a másik kevésbé volt jó.

Ha nekem keményedik azonnal felállok és sétálok egy kicsit, valamint elmegyek pisilni és akkor megszünik.

Valamikor 15 perc alatt négyszer is előfordul.

2008. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Próbáld ki a magnézium citrátot, nekem az bevált. A magne b6 nekem egyáltalán nem működött.

Minden jót és boldog babavárást!

2008. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem úgy a 26. héttől pár hétig rettenetesen keményedett a pocakom 3*2 magne b6-ot szedtem. Két hete viszont csak akkor ha megerőltetem magam, pl. túl sokat sétálok vagy nem pihenek időnként. Most napi 2*1 szemet szedek és még ez is soknak bizonyul. Ne izgulj hamarosan jobb lesz neked is.

32 hetes km

2008. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!