Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és ma...

7 hetes terhes vagyok és ma kezdődött, hogy néha lüktet kicsit az alhasam meg húzodik az alhasam hol egyik, hol másik oldala hirtelen mozdulat, köhögés, tüsszentésre. Nagyon aggódom, orvoshoz csak pár nap múlva megyek. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Nem erős fájdalom egyáltalán, nem is görcs, nem tudom leírni mert nem nagyon éreztem még ilyesmit. Belelüktet 1-2őt és utána szünet vagy fél órára. Magnéziumot szedek minden nap. Eddig talán egyetlen egyszer éreztem az alhasam a 4. héten még akkor kezdtem magnéziumot szedni, azóta max párszor volt ilyen, az is az elmúlt napokban már. Főleg akkor van ez a lüktető érzés ha összegörnyedve ülök, hanyatt fekve nem igazán jön elő. Mitől lehet ez?

2021. márc. 5. 19:19
 1/5 anonim válasza:
57%
Szia, lehet ez beágyazódásii fájdalom is, illetve az elején még helyezkedik a méhed is, a magzat is. De ha nagyon aggódsz, mindenképp hívd fel az orvosodat, vagy menj be az ügyeletre, mert ezer és egy oka lehet. Bár azt mondták nekem is, hogy amíg a görcs nem társul vérzéssel, addig nem lehet nagy baj :)
2021. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ma megyek dokihoz, de elkezdtem szedni napi egy magnéziumot és teljesen elmúlt tőle.
2021. márc. 9. 08:16
 3/5 anonim válasza:
Az szuper, örülök, hogy már jól vagy! :) (1-es voltam)
2021. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős kismama vagy azota?hogy vagy megfázás otaM
2021. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
39 hetes vagyok most és minden rendben van. :) Utána is nagyon sokszor volt ez az érzés a szalagok húzódtak.
2021. okt. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!