Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj lehet? Múlt héten...

Nagy baj lehet? Múlt héten voltam vizelet vizsgálaton és kiderült hogy fehérje van benne. Nagyon aggódom mivel már 18 kg híztam is. A védőnőm azt mondta hogy ha 140 fölé megy a vérnyomásom azonnal menjek orvoshoz.

Figyelt kérdés
Most 33 hetes vagyok. Lehet hogy hamarabb beindítják a szülést?
2010. aug. 18. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy kis gombás fertőzésem, ill. fogínygyulladásom, valószínű ezért volt fehérje a vizeletemben, de nálam ez nem okozott semmit.....gombát kezelték, fogínygyaulladást, meg szintén lehet kordában tartani.....A magas vérnyomás egy másik dolog, nekem alacsony volt, arra figyelni kell. Szerintem ne aggódj ezek miatt, ennyi idős terhességnél már mindent nagyítóval néznek, h segíteni tudjanak ha van valami, de a legtöbb esetben ártalmatlanok a tünetek!
2010. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2 hete voltam nőgyógyásznál mert több folyásom volt mint előtte. Kaptam hüvelykúpot. akkor lehet hogy ez is befolyásolta?

A vérnyomásom terhesség előtt mindig 100 volt. Mostanában 120, de ez fölé sosem megy.

2010. aug. 18. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gond, ha a fehérje mellett nagyon vizesednél és még a vérnyomásod is felszökne 140 fölé. Amíg csak a ferhérje van jelen, nagyon valószínű, hogy valami fertőzés okozza.
2010. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő, h egy bőségesebb folyás is okozhat fehérjét a vérben.....így önmagában nincsen jelentősége egyiknek sem, a tünetekre figyelni kell, esetleg kezelni, de ettől még nem fogják beindítani, ne aggódj!
2010. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lábujjaim meg a kezem szokott vizesedni de csak a nagy melegben. Ha hűvös van nincs gond.
2010. aug. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!