Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mozdul meg erezhetoen a...

Mikor mozdul meg erezhetoen a baba a hasban?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes multam es 3 napos.

Babat meg nem erzem :(

De mar nagyon varom, hogy megmozduljon.

Ki mennyi idosen erezte eloszor a babat mikor mar tudta, hogy az biztosan o lessz?


2021. márc. 9. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon változó. En 12 hetesen éreztem először. De van aki csak 20 hetesen. De nekem pl hátsó fali volt a lepény. Ha elől van akkor később fogod érezni, mint akinek hátul van. Elvileg.
2021. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak 22. Hét végén kezdtem el érezni, úgyhogy kitartást 😉

A fene megevett már 😅

2021. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mellső falon tapad lepénnyel az első babát kb 17 hetesen éreztem először, a 20.héttől volt rendszeres.

Második baba, szintén mellső fali lepény 14-15. héten egyszer-egyszer, azóta semmi. Én is most vagyok 16+3 hkm.

2021. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, még semmit nem érzek. Tegnap voltam uh-n, össze-vissza mozgott/rugdosott a baba, láttam, de még akkor sem éreztem. Nekem is egyébként mellső falon tapadt.
2021. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mellso falon tapad nekem is :)
2021. márc. 9. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem hatsófali a lepény, de még semmit nem érzek, pocak se nő, kicsit parázok is hogy minden rendben van e odabent. 13+5
2021. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mellső fali lepénnyel 20. héten éreztem először. Első baba😊 Boldog babavárást! 33+1
2021. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek.

En mar nagyon varom, hogy erezzem vegre ❤

7.es koszonom szepen, neked is 😊

2021. márc. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!