Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt és UH ,de mégis...

Negatív teszt és UH ,de mégis folytatódtak a tünetek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan veletek ,hogy többször teszteltetek és negatív lett a teszt ? Voltam uh-n ott sem láttak semmit,de mégis megvannak a terhességre utaló tünetek? Mit csináljak?

2021. márc. 12. 07:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mik azok a tünetek?
2021. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk hagyd abba a képzelgést..
2021. márc. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Alhasi és derék fájdalom, hányinger, fáradtság, mell érzékenység és fájdalom, hasmenés. Néha szédülök is, a hasam is nagyobb és kerekebb ,pedig tornázok.
2021. márc. 12. 07:42
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
mióta késik? mikor voltál uh-n? mikor teszteltél utoljára?
2021. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket gyakorlatilag bármi okozhatja, akár hormonális probléma is. A hasad meg puffadástól is lehet, vagy csak simán híztál, a torna önmagában nem sokat számít. Kérj a háziorvostól egy teljes labor vizsgálatot, ha vmi betegség áll fent, akkor az kimutatja.
2021. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Orvosnak mondtad, látta hogy nem vagy terhes,és nem mondott semmit, mitől lehetnek a tünetek? Nem küldött el hormonvizsgálatra? Én elmennék egy másikhoz a helyedben, akár a háziorvoshoz, hogy derítsék már ki mi van, mert a tünetek mögött oknak kell lennie. (Lehet persze lelki ok is, de akkor is ki kell zárni a testit)
2021. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja volt pecsételő vérzésem. Múlthét pénteken voltam orvosnál csak hüvelyi uh-t csinált. Nem mondott semmit csak hogy nem vagyok az és nincs gond. Védekeztem, fog.gátlót nem szedek. Az óvszerrel nem volt semmi baj, ellenőrizve volt. Nagyon nem szeretnék babát.
2021. márc. 12. 08:28
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt csináltam utoljára tesztet
2021. márc. 12. 08:29
 9/16 A kérdező kommentje:
És az orvos is leszaró fázisban volt. Rám sem akart nézni, megnyomkodta a hasam azt küldött is Uh-ra. Soroltam neki a tüneteket, érre azt mondta tesztelni kéne. Mondtam neki hogy negatív mind és gyilkolóan nézett rám.
2021. márc. 12. 08:49
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem lehetsz terhes vagy még tesztelj mert lehet az ovulációd megcsúszott de védekezés mellett mondjuk fura.Lehet a fog.gátló kavart be vagy nem tudom de terhesség szinte kizárt
2021. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!