Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes kismama vagyok, ennyire...

7hetes kismama vagyok, ennyire megváltozik a hüvely folyás? Vagy ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés

Orvoshoz jövőhéten megyek, nagy mennyiségű folyásom van, hol vizes, estefelé ilyen kis darabkás, reggelre megint rengeteg van..

Nem büdös, és nem is viszket.

Nyilván orvosra is rákérdezek, de ez normális?


2021. márc. 12. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen így megváltozik. Nekem is sokszor olyan volt, mintha bepisilnék. +olyan savas lett, hogy kimarta a bugyikat.
2021. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem talán ez a legrosszabb az egész terhességben.

Nagyon sok a folyàsom. Ha beteszek egy tisztaságit, nekem csak rosszabb érzésem van töle. Kellemetlen, irritál úgy.

Pamut bugyikat vettem, úgy átvészelem melóban, de az a legjobb ha itthon végre bugyi nélkül lehetek.

Èn már vetettem kenetet is, hogy nézzék meg nem e valami fertözés, de minden eredmény normális.

Úgy látszik ez tényleg ilyen. Nekem amúgy a sürü fehéren àt, a sárgásig minden féle szokott lenni. 😞

2021. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Óh, engem az zavar, hogy folyamatosan érzem, hogy ázok àt, többször kell mosdanom is, mert nem érzem úgy komfortosan magam.

Hát eltudom viselni, csak tényleg ne legyen semmi baj, fertőzés vagy akàrmi. :)

2021. márc. 13. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hét környékén járok, nekem is kezd egyre nagyobb mennyiségű folyasom lenni. Leginkább reggelre, napkozben nem vészes
2021. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma reggelre nekem màr égni is kezdett a hüvelyem körül, ès sàrga darabos cucc jött ki belőlem :/

Nem tudom, hogy így megvizsgàl-e a dr.nő, ha hüvelyi uh lesz. Bàr hamarosan okosabb leszek, hogy hasi vagy hüvelyi lesz, és milyen folyásom van, van e fertőzésem. De nagyon zavaró tud lenni 😌

2021. márc. 14. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!