Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+1 hetes vagyok és +5...

19+1 hetes vagyok és +5 kg-nál járok. Mire számítsak a végéig? Kinek hogy alakult a hízás?

Figyelt kérdés
Sajnos 4-8 hét között jött fel 3 kg (rosszullétek+Karácsony), azóta viszont (kb 11 hét alatt) "csak" 2kg. Heti kétszer edzek és sétálok is. Remélem nem lesz belőle +20 kg a végére :( Főleg, hogy jön a nyár, én meg hajlamos vagyok a vizesedésre alapból.

2021. márc. 13. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, pláne így látatlanban.


Nekem a 27. hétig jött fel kb. 11 kiló, de mivel alapból vékony vagyok, szinte meg sem látszott rajtam, csak a pocakom nőtt. Most 35 hetes vagyok és plusz 14 kg-nál járok, szóval már nem nagyon bízok de nem is eszek szerintem feleannyit sem, mint a 15-24. hét között, mikor egész nap éhes voltam :D


Igazából nekem jót is tett ennyi híres, remélem szülés után is marad rajtam valamennyi.

2021. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 14 kg-ot híztam a terhesség alatt, nekem is csak a hasam nőtt. 5 hónappal ezelőtt szültem, még kb 4 kg plusz van rajtam a terhesség előtti súlyomhoz képest. A hasam kicsit nagyobb mint előtte, meg a csípőm lett szélesebb, de csak pont annyira, hogy vagy nagyon nehezen, vagy egyáltalán ne jöjjenek fel rám a régi farmerek. 😀
2021. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
25.hét +9kg hízásnál járok 🤷‍♀️😄
2021. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Négy nappal járok előtted, én is +5 kilónál tartok, de én őszintén szólva nem aggódok. Persze jó lenne, ha kevesebb lenne, de nem látom magam kövérnek. A combom kicsit vastagabb lett, de a férjem szerint is jól nézek ki, pedig ő megmondja, ha kerekedek...
2021. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 6kg fogyással kezdtem a sok rosszullét miatt...pedig már akkor is elég vékony voltam. 16. héten elmúltak a rosszullétek,azóta feljött 13kg... Ma kezdtem a 33. hetet.
2021. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24 hét +8 kg :D
2021. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok, akkor nem aggódom 😁
2021. márc. 14. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

37. hét +17kg


"Mentségemre" szóljon egyfolytában eszek :(

2021. márc. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!