Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdett látszani...

Hány hetesen kezdett látszani a pocid?

Figyelt kérdés
Nem amikor ruhában mások látták, hanem amikor te már láttad magadon. 13 hetes vagyok, első baba. Nézegetem nézegetem, van egy kis hasam, de hát azért be kell vallani terhesség előtt se volt lapos. 172 cm vagyok és 64 kg, még nem híztam. Izmos vagyok, 3 évet jártam konditerembe. Másoknál úgy látom a képeken, hogy szép kerek a hasuk amikor kezd már látszani, de nekem olyan hogy köldök felett lapos, alul meg van egy kis háj. 😆😆 az később is látszani fog? Szóval nem lesz kerek a hasam a háj miatt? 😓
2021. márc. 14. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
13-14 hetesen.
2021. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs igazán hályam, mégsem volt kerek a hasam.

Fiammal a 18.hét környékén kezdtem én látni magamon, 24hetes voltam, mikoregkérdezték, hogy csak híztam, vagy jön a baba? Utána lezdett durván nőni.


Most a masodik babával ma kezdtem a 11.hetet, kb 2 hete látom már a változást, illetve nem csak én, már kérdést is kaptam pár napja.

2021. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

KB ugyan olyan adottságokkal mint neked, első babámnál 20 hetesen.

Most a másodiknál már 14hetes vagyok, most kezd látszódni, de még csak én látom.

2021. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12. héten már láttam magamnak hogy van ott valami, de annyira nem volt feltűnő hogy az utcán észrevegyék.
2021. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 hetesen kezdett szèpen kerekedni. Első baba
2021. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Én vékony vagyok és kb a 12.héttől éreztem a méhem ahogy rátettem a kezem. Azóta picit nőtt, ha feszesebb ruhát veszek fel már látszik, de aki nem ismer azt hiszi csak sok volt a töltött káposzta ebédre 😀 (14+3)
2021. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!