Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok mi az oka, hogy...

Mit gondoltok mi az oka, hogy nem látta a terhességet az orvos?

Figyelt kérdés
2021.03.07-08-án összesen 3 terhességi tesztet csináltam, ami mindegyik erős csíkkal, pozitív. Másnap elmentem az orvoshoz. Terhességet nem látott, de 2 hetesre tippelt, de ezt nem írta le. Visszarendelt,hogy két hét múlva menjek vissza. Miután hazaértem délután, megcsináltam a Clearblue tesztet,ami szerint 2-3 hetes lehetek. A betegtájékoztatón az áll, hogy 4-5 hetesnek kellene látnia az UH-n az orvosnak. Miért nem látta? Attól félek, hogy nem-e korán mentem,vagy méhen kívüli. Szurkál néha az alhasam és a köldökömnél is, és olyan mintha meg akarna jönni, de 4 napja késik. A kérdésem még pluszban, hogy keressek fel másik orvost vagy várjam meg a két hetet?

2021. márc. 15. 19:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromi korán mentél, ha jól veszem ki, az UH időpontjában még el se maradt a mensid. Teljesen normális, hogy ilyenkor az égvilágon semmi sem látszik még, tök fölösleges ilyenkor elmenni, legkorábban 6, de inkább 7 hetesen érdemes.
2021. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg később volt ovud. Rögtön kimaradt menzesznél általában csak felritkulás látható még.
2021. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a 2 hetet.Korán mentél és azért nem látta valószínű.Másik orvos sem látná ha korán mégy.Ezek terhes tünetek amiket leírtál és teljesen normálisak.Nem tudom miért gondolod hogy méhen kívüli?A méhen kívüli olyan fájdalom amitől el is lehet ájulni és elönt a vér általában szóval ne láss olyat ami elvileg nincs is
2021. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezek szerint még korai, felritkulást viszont nem említett az orvos. Bocsássatok meg, de akkor sem értem, hogy nem látszódhatott, ha elvileg 4-5 hetesnek kellene látnia a betegtájékoztató szerint. Igazából ezen vagyok fenn akadva, hogy akkor most mi a helyzet?
2021. márc. 15. 19:31
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4-5 hetes az nagyon korai.6-7 hetes látszódik már
2021. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes vagy a mensi elmaradásakor normál ciklus esetén, mert a heteket az utolsó menzesz első napjától számolják. Szóval ez nem azt jelenti, hogy már 4-5 hete ott a baba.
2021. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm szépen a válaszokat. Akkor igyekszem nem rugózni rajta. :)
2021. márc. 15. 19:34
 8/20 anonim ***** válasza:
Utolsó menzesztől számítva 4-5 hét vagy hogy írja a Clearblue teszt?
2021. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg. Gyakorlatilag lehet később volt ovud.

A másik verzió hogy ősrégi volt az uh gép. 6-7. hétnél előbb nem érdemes orvoshoz rohanni. Kívéve ha volt már vetélés illetve vérzel.

2021. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj és várd ki azt a 2 hetet

Nem lesz itt gond😉

#3

2021. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!