Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az pontosan,...

Mit jelent az pontosan, amikor valaki szülés előtt sz...ul érzi magát?

Figyelt kérdés
Többen mesélték, hogy érezték, hogy lassan megszületik a gyerek, mert előtte pár nappal már sz...ul voltak. Olyanra kell gondolni, hogy pl azt érezhették mint amikor betegek vagy lappang bennük valami?
2021. márc. 19. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
fáradékony, nehezen bír, fáj a dereka, hasmenése van, jósló fájások vannak, görcsölgetnek... de van akinek ezekből semmi sincs, fájások sem.. na olyankor jön a császár ha hiába indítják be.
2021. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem sz*rul magam. Jóslóim hetek óta voltak, az meg, hogy fáj az ember alfele teljesen normális. Aznap kora délután még a boltos csajnak mondtam, hogy következő héten melyik napra vagyok kiírva. Estefele már kezdődtek a fájások.
2021. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az volt rossz, hogy a hasam olyan nagy volt, hogy sehogy se tudtam aludni, mert háton nem kaptam levegőt és nem is javasolt, hason nyilvánvalóan nem volt jó, forgolódtam jobbra balra, de mivel nehéz volt a hasam ezért felébredtem rá. Kialvatlan voltam.

A másik, hogy a hasam nyomta a gyomromat, így folyton refluxom volt, illetve ha ültem akkor bedagadt a lábam, ha meg álltam akkor fájt a derekam

A végére már se ülve, se fekve, se állva nem volt kényelmes.

2021. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem volt.


Elsővel költöztem előző este..

Simán pakoltam az emeletről..( nem volt könnyű szülés..41 betöltött hét után szültem)


Másodikkal sütit dagasztottam, 3 h múlva a kezemben volt a babám.


Úgyh nem rörvényszerű rosszul lenni

2021. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

*törvényszerű



Ui.: sosem jóslóztam és a szülès napjàn zárt volt a méhszájam mind2 gyerekkel.

1. Esetben a vajúdàssal ment el a nyákdugó

2. Esetben reggel vizsgáltak uh-gal, ahol a méhszájat is külön kiemeltèk.

2021. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sem voltam roszul.

38.hétig dolgoztam.

39.héten iszonyú aktív voltam. Túráztunk, folyosót festettem egyedül,havi nagy bevásárlast tartottam, barátnömmel várost jártunk.

Aludni nem aludtam olyan jól, mint terhesen.

Reggel voltam boltba, kiírt elötti napon, kérdezték is, nem akarok szülni? Én meg mondtam, még tök jól vagyok. Este elfolyt a magzatvíz, hajnal2re meglett a fiam.

2021. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
És akinek nem volt felhőtlen, az le van pontozva? Sokat elmond egyesekről.
2021. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, köszönöm a válaszokat :-)
2021. márc. 19. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre elÉn is kiváncsi vagyok már 3 napja pocsékul vagyok alig tudok menni mint akivel felmosták a padlót még ebédet csinálni is kész erőfeszítés :D csípőm/ derekam fáj ha felállok alig tudok menni.. mint egy rokkant:D eddig semmi gond nem volt nem tudom mi lelt:/ remélem a szülés jelei lesznek :D 39 hkm Ultrahang szerint* 3.bab
2021. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem szülés előtti napon jelentkezett a hasmenés, illetve nagyon levert voltam, mint akit valamilyen betegség környékez. Egész nap ágyban voltam.. Valahogy éreztem, hogy ebből szülés lesz. Másnap született meg a kisbabám :)
2021. márc. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!