Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemiai terhesseg utan miért...

Kemiai terhesseg utan miért van aki könnyebben teherbe esik?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Novemberben volt 2 nap+ tesztem valószínűleg ott is kémiai volt 3 féle teszt nem lehet egyszerre szar. Utána januárba nem jött meg örültem sikerült, nem lett szívhang, februárban missed, most megint egy kémiai.

Fiam előtt van két nagy gyerekem, nem akartunk (férjem nem akart) gyereket nem is voltam soha terhes. Így 20 év után nem jött könnyen, mikor jött 7.héten elment, de rá 2 hónapmulva megfogant a pici, azóta könnyen teherbe esem, csak valami mégsem az igazi.

2021. márc. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt :) nekem is kémiai terhességem volt novemberben, 4nap késéssel több pozitív teszt után megjött. Nagyon csalódott voltam, de utána decemberben már nem jött meg. Összesen 2,5 évet próbálkoztunk. 14+3hkm
2021. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő könnyen jött. A kémiai három hónap után, ő spontán vetélés lett (soha nem láttak magzatot, csak a zsák növekedett a 9. hétig aztán feladta.) utána elvileg három mensit ki kellett volna várni a próbálkozással, de mi csak kettőt vártunk, úgy voltunk vele, hogy kizárt, hogy most így elsőre összejön, ráadásul a naptár szerinti peteérés után voltunk már kb egy héttel, erre mégis besikerült a kisasszony.

Az orvos szerint a vetélés kvázi “felfrissíti” a méhet, ezért könnyebb teherbe esni utána, valamint mert a test még “emlékszik” a terhességre, vagyis a hormonok még nem ürültek ki teljesen, ezért a szervezet könnyebben visszaáll terhes üzemmódra.

2021. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a három hónapot mért mondja egy két orvos, nekem 14.heti missed után is 1 vérzést mondtak. Ahogy olvasgattam a lombiknál direkt magkapargatják, hogy frissüljön odabent. Azt is írják 3 jónapon belül összejön nagyobb esélyel marad meg.
2021. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!