Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen már nem gond az...

15 hetesen már nem gond az együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Első babánkat várjuk. Úgy a 6.héten progeszteron exeltise-t kaptam napi 2 szemet, reggel este szedve bevérzés miatt. Ágynyugalom, pihenés, nem emelés, stb. Illetve a házas élet hanyagolása. Jelenleg 15 hetes vagyok.


Ma voltam a doktorúrnál a vérvétel miatt is meg a 12.hetes uh leleteit leadni. Beszéltünk arról hogy a méhlepény átveszi a hormontermelést. A kérdésem az lenne ki mikor szoktatta le magát a progeszteronról? Illetve ilyenkor már nem lesz gond az együttlétből?


24/L


2021. márc. 22. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik, hogy leszoktatod magad róla, hanem akkor kell abbahagyni amikor az orvos úgy látja. Nekem 18 hetes terhesen kellett elkezdenem használni és akkor hagy(hat)tam abba amikor az orvos mondta. A házaséletet is meg kellett volna kérdezned. Mi nem tudhatjuk, hogy lenne-e bármi gond belőle.
2021. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta most kezdjem el leszoktatni magam a progeszteronról, szedjem végig a bontott dobozom a nyitatlannal meg par napig lekell szoktassam magam. Azt mondta emberre válogatja ha utana is pecsetelek akkor tovabbra is szedem mert erecepten is van meg 3 dobozzal felirva.
2021. márc. 22. 14:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve a szules varhato datumat mondta es minden mas gyogyszert kiirt csak a progeszteront nem, hogy nezzuk meg mi lesz. Az nagyjabol ugy fog alakulni mikor kell visszamenjek elotte par nappal hagyom abba.
2021. márc. 22. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor csökkents a napi 2 szemet 1 szemre pár napra majd végül abbahagyod. Nekem azt mondta a doki, hogy élhetünk házaséletet de ne vaduljunk és ne most kísérletezgessünk. De ez persze nem jelenti azt, hogy neked is javasolt.
2021. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ott felelőséggel senki nem tud tanácsot adni, hogy szexelhettek e. Hívd fel telefonon a dokit.
2021. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A doki sosem tiltott el tole mert elvileg nem latszott beverzes zart a megszaj es a mehlepeny sincs tul kozel. Az ugyeleti ellatason egy orvos javasolta hogy ne szeretkezzunk. Ezert is kerdezem.
2021. márc. 22. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem emiatt kellett hanyagolnom egész terhesség alatt a szexet. Nem csak a behatolást, az orgazmust is akarmilyen módon.

Kibírtuk... többet ért a babánk egészsége.

2021. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!