Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy 36hetesen normalis az enyhe menszesz szeru "fajasok"? Par masodpercig tartanak.. es nem is igen neveznem fajasnak de csak ehez tudom hasonlotani az erzest

Figyelt kérdés
Voltam vizsgalaton.. orvos szerint a ctg jo a mehszaj zart. Van amikor a baba mozgasa utan erzem.. van amikor csak ugy jon
2021. márc. 24. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Jóslófájás. A tested fokozatosan készül fel a szülésre
2021. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze nyugodj meg normális. Még az is normális volt amikor nekem félidősen kb 3 napig késszúrás szerű nyilalásaim voltak,de úgy hogy alig bírtam menni. Akkor emlékszem megijedtem,de elmúlt és minden rendben volt. Gondolj bele mekkorát tágul a méh,a szalagok,készül a tested a szülésre. Ez természetes hogy kellemetlen érzéssel jár. Sok boldogságot kívánok!
2021. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!