Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire szerette a babátok, ha autóban ültetek? És miután megszületett szeretett utazni?

Figyelt kérdés
Én olyankor apró mozgásokat érzek, nekem nem fáj, de valahogy olyan kellemetlen érzés. Ezért azt feltételezem, hogy neki sem jó. De lehet neki semmi baja, csak passzívan mozog a méhben.

2021. márc. 26. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen járművel mentünk, nagyon rugdosott, amikor alig akart mozogni egy nap, autózás közben megnyugodhattam, mert tuti felpörgött. Most amikor járkálunk az utcán mindegyik autóhoz odamegy és rángatja a kilincset, hogy autózzunk már. Amikor a szobában vagyunk akkor is mutogat kifelé és mondogatja, hogy “brümm-brümm”, szóval elég nagy rajongó.
2021. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiam is mindig beindult, ha autóztam, buszoztam. Kicsi korában utált autózni, mindig sírt, mert be volt kötve a babaülésbe, és akkoriban még csak testközelben nyugodott meg, az utazást végigordította. Most lassan 2 éves, odáig van az autókért meg mindenféle járműért
2021. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változó volt mindkét gyereknél. Vmikor szinte meg sem mozdultak, vmikor meg alig bírtak leállni. A lányom (két éves) a kezdetektől fogva szeret autózni, hosszú úton mindig jókat is alszik. A fiam még csak két hónapos, nem sokat autózott még, de az a pár alkalom során is aludt vagy nézelődött nyugodtan. De amúgy volt olyasmi érzés, mint amit leírtál.
2021. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél a babám szinte azonnal benyomta magát a hólyagomban és csak nagyon piciket mozgott. Amikor megszületett, legfeljebb 40 percet aludt a kocsiban, utána nyüglődött.

A kistesó majd' kirúgta a ház oldalát, nagyon kényelmetlen volt úgy utazni. Miután megszületett, ő is kereken 40 percet tudott aludni a kocsiban. A különbség annyi volt, hogy nemcsak utána, hanem előtte is nyüglődött.

2021. márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam mindig pörgött, de ha ment az autó nyugi volt. Lámpánál vagy bárhol meg kellett állni, akkor egyből rugdosódott. Na hát miután megszületett is ilyen. Most 7 hónapos, de imád autózni. Mindig megnyugszik, akár el is alszik. Azonban ha bárhol meg kell állni vagy csak lassítunk, egyből morog, sír.
2021. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kb soha nem mozgott autózás közben. Amíg 2-3 hónapos volt, addig nem zavarta az autózás. Elaludt mindig szinte egyből, azóta csak sír benne, feszeng, ki akar szállni az ülésből. Most múlt 1 éves, de mondjuk ő mindnehol üvölt, sír, feszeng, a babakocsiban is.
2021. márc. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!