Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes terhesen barna folyás?

7-8 hetes terhesen barna folyás?

Figyelt kérdés

kb. 8 hetes terhes vagyok és 3 napja barna folyásom van és a hasam is nagyon görcsöl. Az orvos szerint a mérete kb. 6-7 hetes babának felel meg.

Már volt 2 vetélésem sajnos nem fejlődtek rendesen. Már nagyon szeretnénk egy kisbabát őt már nem akarjuk elveszíteni!

Az orvos szerint a méhem nől és ezért fáj a hasam, de a barna folyásra nem mondott semmit. Van otthon Utrogestan kapszulám vajon szedhetem?

Lehet segít a vetélést megelőzni.


2021. ápr. 2. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális a görcs és a barna folyás (ami valószínűleg vér) együtt. Beszélj az orvossal, amíg ő nem mondja, hogy szedjél bármit is, ne szedj. Ha kell, keress másik orvost.
2021. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem látunk beled de a barna folyas, ami általában alvadt ver, nem szokott jót jelenteni sajnos. Kivizsgáltak a vetelesek után, hogy mi lehetett a gond?
2021. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 vetélés után én hasonló panasszal bizony elkeztem szedni 2x1et. És azonnal elmúlt. Tehát igen ez volt az oka. Ha ma nem tudsz bemenni kórházba akkor szedném mielőtt baj lenne. Én rá pár napra tudtam csak menni és a doki pont utrogestant írt fel napi 2x1et. Tehát jogos volt az elkezdés... talán ennek köszönhető hogy velünk maradt most ő.

17.hét

Szorítok neked!! 🤞

Írj ha sikerült dokihoz menni vagy ha jobban vagy. Görcsre magnéziumot szedj. 2-3x 500mg

2021. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és hüvelyen át szedtem. Előző vagyok
2021. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vetélés után én amint újra pozitìv tesztem lett elkezdtem szedni a progeszteront, pedig nem is barnáztam. Megelőzésképpen.
2021. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!