Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklusom 24.napján barnázás....

Ciklusom 24.napján barnázás. Lehet ez utaló jel babára?

Figyelt kérdés
Férjemmel biztosra mentünk a ciklusom ezen napjain : 11,15,19. Ovulációs tesztet nem csináltam mivel többnyire 15. vagy 16. napon szoktam érezni az ovut. Viszont minden hónapban a 21.napon nagyon begörcsöl a hasam és mindig vérzek picit. Többnyire csak egy pici folt van mindig a tisztasági betétemen. Ez már elég rég ota így van. Dokim egyszer azt mondta, hogy ez teljesen normális, mivel túlságosan reagál a testem a beágyazodásra (megha megsem történik). Most a 21.napon semmi nem történt, hanem a 24.napon barna folyásom volt. Csakis ezen a napon. Másnap már szinte semmi. Pénteken kellene megjönnie. De már pár napja szurkálást érzek. Lehet baba is a dologban? Vagy kitárt?

2021. ápr. 12. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a horoszkópod?
2021. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy csepp ver volt menstruacio előtt pár nappal. Azóta már több mint egy éves a lányom :)
2021. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na kíváncsi vagyok. Péntekre nem várom. Remélem baba 😊
2021. ápr. 13. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Reméljük a legjobbakat! Bár a 2.ik terhessegemnel nem volt beágyazódásos vérzés(bár ő sajnos nem is maradt velünk)

Szorítok neked kérdező! 😊

2021. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem 😊 picit hamarabb, mint ahogy szerettem volna. Pénteken kellett volna megjönnie. De végül előbb teszteltem és 2 csík 😊
2021. ápr. 14. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Naaa szuper! Nem baj ha hamarabb tesztelsz, mármint ha érzed valami nem okes akkor szerintem lehet nyugodt szívvel. Gratulálok és remelem minden rendben lesz veletek, probléma mentes terhességet kívánok😘 elozo voltam, remelem én is hamarosan atelhetem
2021. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon hamar teszteltem, mert a másik csík picit halványabb mind a két teszten. De hétfőn újból próbálkozok. Hát nagyon remélem, hogy semmi baj nem lesz🙏 eléggé olyan "mindjárt megjön" érzésem van.
2021. ápr. 15. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Az normális, a mindjárt megjon érzés nekem is fennállt. Előző voltam
2021. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!