Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet telitalpú...

Terhesen lehet telitalpú lábbelit hordani?

Figyelt kérdés
Mármint nem magassarkút, hanem olyat aminek az egész talpa magasítva van.

2021. ápr. 13. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem esel el benne, akkor lehet.
2021. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, terhesen tilos! Szabályozva van. Zöld cipőt sem horhatsz! 🤦🏼‍♀️
2021. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak akkor ha nincs tériszonya a magzatnak
2021. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Lehet, ha nem sokkal magasabb a sarokrész mint a talp. Kisebb benne a felfázás veszélye.
2021. ápr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tűsarkúban is lehet lenni, az már más kérdés, hogy milyen kényelmetlen és mennyire nem praktikus.
2021. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták: haa neked kényelmes és biztonságosnak érzed, akkor hajrá.

Én simán hordtam magassarkút is, nekem kényelmesebb volt, mint a lapos talp, barátnőm csak ránézett a 3 cm sarkú cipőjére és már rosszul lett. Kinek mi a kényelmes.

2021. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én leginkább telitalput (nem nagyon magasat) hordtam, mert a magasabb cipőket szeretem, de a telitalpu kényelmesebb, és a rendes sarkúban könnyebb megbotlani, ami terhesen nem a legjobb.
2021. ápr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Én az utolsó 3 hónapot is telitalpú szandiban húztam ki. HR munkakörben dolgoztam és a főnökasszonyom gyűlölte a lapostalpú cipőket. Mindig megjegyzéseket tett ha valaki nem magassarkúban jött be dolgozni. Neki ez volt az elvárása.
2021. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy HR munkakörben egy főnökasszony hogy merészel ilyen elvárásokat támasztani kismamákkal szemben? És ezek után ő még ott dolgozik? Nem rúgták ki?

Érdekes munkahely lehet.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, azt hordasz ami kényelmes, és amiben jól és biztonságosan érzed magad. Terhesség alatt azért változik a kismamák tartása, egyensúlyérzéke, de majd úgyis kitapasztalod.....

2021. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nyilván figyelj a magasságra, de amúgy ha eddig is hordtál ilyet akkor nagy baj nem lehet.
2021. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!