Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjemmel tegnapelőtt 3x...

A férjemmel tegnapelőtt 3x voltunk együtt, és tegnap este óta néha rámtörnek a görcsök. Aggódnom kellene? 21+5 hkm

Figyelt kérdés
Menstruációs jellegű görcs, ami pihenésre elmúlik, ha de felállok egy idő után újra előjön. A baba mozgott azóta, nincs szokatlan a viselkedésében. Most éjjel is egy ilyen alhasi görcsre ébredtem, de kezd elmúlni. Más is volt már így? Védőnőnek ezt megemlíthetem?

2021. ápr. 16. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szedj 3*1 gramm magnéziumot!
2021. ápr. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt szedem folyamatosan. A kérdés kiírása után pedig a jobb vesémnél éreztem hogy begörcsöl és kisugároz. Nem tudom arra az oldalamra feküdni, mert újra előjön ez a panasz. A baba görcs után össze vissza mocorgott, ilyet még nem éreztem, hogy ennyire mindenhonnan érzem. Most viszont már nyugodtan rugdos mint eddig.
2021. ápr. 16. 06:45
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehet le kéne állni kicsit és nem napi 3szor kefélni.
2021. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Mikor terhea voltam, a terhessegem 13. Heteben voltunk a ferjemmel utoljára együtt, mert akkor olyna görcs kapott el, hogy elájultam. Orvosom azt mondta, örüljek, hogy nem vetéltem el, ugyanis a szex méhösszehúzódásokat okoz, és úgy tűnik, ez én méhem érzékenyebb e téren.


Nem tiltott a szex, de terhesen eszembe nem jutna egy nap 3x szexelni. Szerintem te is örülhetsz, ha minden rendben marad....


Nekem is hatalmas volt a libidom, megis kibírtam a baba miatt. Lehet kezdeni gyakorolni a türelmeg és önuralmat, gyerek mellett úgyis szükség lesz rá.


Remélem nem lesz semmi baj.

2021. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Hiába nem tetszik a válaszom, attól még így van... Ha becsukod a szemed, attol a probléma még ott marad.
2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb azóta?
2021. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit. Szóval én nem reagáltam nem tetszően a válaszodra. A terhességem óta 2x voltam csak együtt a férjemmel, a rossz közérzet és hasonlók miatt. Most a 2. trimeszterben jobban érzem magam és igen, megkívántam a férjem. Az aktus során és aznap sem volt semmi problémám. Most már jobban vagyok, a csípőcsontomnál érzem, hogy néha fáj,de ilyen máskor is volt. Orvosilag nem volt indokolt az együttlét megvonás.


Gondoltam kiírom a kérdést, hátha más is volt így.

2021. ápr. 16. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!