Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akik 100 kilö felett...

Anyukák, akik 100 kilö felett kezdtétek a terhességet, mennyit híztatok összesen?

Figyelt kérdés
Én 110 kilóval kezdtem, először lement 3 kiló, aztán az visszajött, most 24 hetesen is ennyi vagyok. Azért nem híztam még, mert amúgy is túlsúlyos vagyok? Vagy még amúgy is korai lenne a hízás? Nem diétázom, nagyjából ugyanúgy étkezem, mint eddig. Talán az édességet kívánom jobban, de nem viszem túlzásba.

2021. ápr. 16. 09:37
 1/7 A kérdező kommentje:
*kiló
2021. ápr. 16. 09:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ennyi, de unokatesóm igen. Ő az elsővel tizenvalahány kilót hízott, és maradt rajta utána. A másodikkal cukorbeteg lett, négy kilót hízott összesen, nettó négy kilóval lett kevesebb a szülés után.


A súly nagyrészt a második félidőben jön, úgyhogy érdemes vigyázni.

2021. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
120 kilóval kezdtem, most vagyok 24 hetes, 3kg-ot híztam eddig.
2021. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok 100 felett csak majdnem, 94 kilóval kezdtem a terhességet, nem volt semmilyen betegségem sem előtte, sem a terhesség alatt (nincs terhességi cukrom sem meg semmim), nem diétáztam a terhesség alatt, ettem ami jól esett, csak elkezdtem a megfelelő mennyiségű folyadékbevitelre odafigyelni (sajnos a terhesség előtt volt, hogy csak napi fél litert ittam meg), holnapra vagyok kiírva és most vagyok 95 kiló. :) Örülök, hogy ,,ennyivel megúsztam"...

Ez adott egy kis motivációt ahhoz, hogy a szülés után próbáljam tartani a megfelelő folyadékbevitelemet meg egy kicsit egészségesebb étrendet vezessek be, mert jobban nézek ki talán most mind a terhesség előtt, jó persze a hasam az jó nagy lett, de látom a karjaimon, a lábaimon és az arcomon, hogy ott picit vékonyabb lettem.

2021. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Sógornőm 90-nel kezdte, 130-cal jött ki a kórházból, pedig GDM-es se volt. Azóta se sikerül letornászni. Ő azt mondja, édességet meg gyümölcsöt zabált és attól lett ennyi.
2021. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogytam mind a kettővel. A kezdősúlyommal szültem, az elsőnél 16, a másodiknál 11 kg ment le. 😊
2021. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 kg lett a végére (103-mal kezdtem). 37 hétre szültem, de az utolsó hetekben sok volt a víz is rajtam. 2 héttel szülés után ugyanannyi voltam mint teherbe eséskor.
2021. ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!