Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg vagyok és esténként...

Beteg vagyok és esténként mindig lázas. Reggelre pedig úgy lemegy a lázam, hogy alig éri el a 36.2-t. Ez normális?

Figyelt kérdés
Aggódok. 17 hetes leszek holnap.
2007. dec. 22. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel miért nem orvoshoz fordulsz??A láz a´rt a babának.

Nem írod,hogy este mennyi a höfokod,de 38-nál nem lehet magasabb.

A 36,2 ok.

Hívd fel az orvosodat.

36hetes kismama.

2007. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad a betegség többi tünetét sem.Lehet egy kis múló nátha,ami egy kis lázzal jár,de babásan én sem heverném ki a 39fokos lázat mint,ah tavaly megtettem.Próbálj meg rengeteg C vitaminban dús zöldséget,gyümölcsöt enni(ha fáj a torkod is,akkor kiváló a vöröshagyma,de a nyers savanyúkáposzta is legalább olyan finom)Illetva sok-sok mézet,nem teába,kiskanállal.Lehet hízlal,lehet cukor,de az is jó.A harmadik,amit szintén méhésztől szerezhetsz be az a propolisz.Naponta 10-15 csepp.Figyelmeztetlek,borzalmas íze van.De minden gethát kikúrál néhány nap alatt.

Ha többnek érzed némi láznál,és némi torokfájásnál,menj dokihoz.Ha nem múlik az ünnepek végére,akkor is látogasd meg a háziorvosod.

2007. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!