Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől tapasztaltatok...

Hányadik héttől tapasztaltatok kéményedést? Milyen érzésnek írnád le? Miből ismerni fel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16. héttől, de csak azért mert iszonyú stresszes volt a munkám. Emiatt csak a 24. hétig dolgoztam, a végén már azt is teljesen home officeban, ágyban fekve. Abbahagytam a munkát és a keményedés is elmúlt. Legközelebb a 35. hét körül tért vissza.

Olyan mintha egy betongolyó lenne a hasam helyén. Megkeményedik, feszül, lehúz..

Egy ideig olyan szintű volt (munka alatt), hogy 50 métert nem tudtam menni. Ezért lett végül ágyban fekvő home office.

2021. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. a 22 héttől egészen a végéig minden nap. Ugyanaz az érzés, amit az első leírt. Fokozatosan befeszült, bekeményedett az egész hasam, tényleg mint a beton, aztán ugyanolyan fokozatosan kiengedett, ez az egész így olyan 1 perc alatt, és naponta többször. Például ha felálltam, akkor mindig, de sokszor csak spontán ágyban fekvés közben is. Olyankor mindig meg kellett állnom, nem volt jó olyankor sétálni, meg akkor is úgy éreztem keményedés közben, hogy pisilnem kell, ha amúgy nem is kellett. Meg olyankor mindig így teljesen rásimult a hasam a babára, vagy hogy mondjam, így összehúzódott a hasam, kisebb volt keményedés közben, mint amúgy. Én a 34. hétig dolgoztam, de az én munkám nem volt stresszes meg megerőltető sem, szállodai recepciós voltam. Bírtam volna még egy hónapot, úgy terveztem, hogy december 31ig dolgozom, mert január 20ra voltam kiírva, csak a főnököm mondta, hogy december 1-től mostmár menjek táppénzre, mert sokba kerülök neki. :D Nem volt végül semmi bajunk, teljesen sima, komplikáció mentes terhesség volt, és 40+1re született.
2021. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!