Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mutattok lànyos hőgörbèket?

Mutattok lànyos hőgörbèket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnèk látni olyan görbèket együttlètek megjelölésével amiből kislàny lett! Köszi!

2021. ápr. 21. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
LOL 🤣
2021. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

A görbéim sajnos nincsenek már meg, de mi mindkét gyermekünknél ovu napján voltunk együtt (ovuteszteltem is, hőgörbét is vezettem)

Első fiú lett, most lányt várunk. 19hetes

2021. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Na ne....................
2021. ápr. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem komolyan érdekel, hogy miert. Szerinted mi köze a hőgörbének, amikor meg kb be sincs ágyazódva rendesen, a majdani gyerek neméhez?
2021. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szívesen leíróom! Nem a beàgyazodas része a fontos hanem ovulàcio - együttlèt közti kapcsolat. Mennyi idő telik el kb. Làny esetében dr ceizel 2-3 napot javasol ecetes irrigàlàssal fiúk esetében ovu napján szódabikarbóna irrigàlàssal. Van is erre egy Facebook csoport. Nekünk 3 fiunk van uh lanyt szeretnénk.
2021. ápr. 22. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:

2es vagyok, akkor nekünk ez mindenféle irrigálás nélkül összejött 🤷‍♀️ és csak azon a napon voltunk együtt a hónapban.

Szerintem irrigálj nyugodtan de ez amúgy is hülyeség, olvass utána, 50-50%az esélye, vagy bejön vagy nem... Mivel csak 2 nem létezik, férfi és nő, ezért bejöhet, de nem az irrigálástól!

2021. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen akkor dr Ceizel biztos nem nézett eléggé utàna ès te okosabb vagy. Rengeteg nő megkereste emiatt ès 70%-ra bejön....nem 50%-ra.
2021. ápr. 22. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Aki 3 fiú után csak lányt akar, fiút nem az nem vállaljon gyereket... Oké akkor 70 százalék, bár ez alapján nekünk most fiút kéne várnunk, pedig lány ;) Akkor én beletartozom abba a 30%ba akinek nem jött be az elmélet, pedig nem irrigáltam, kaptam agyf@szt, hogy lány legyen ;) Pedig mindig is így terveztük, hogy egy fiú egy lány 😘 De ha fiú lett volna sem baj! Nem d*gtunk volna addig mint az üregi nyulak, hogy legyen egy lány is... Mi van ha te is abba a 30%ba tartozol? Reklamálsz Czeizelnek a temetőben? Gondolkozz már könyörgöm...
2021. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon buta vagy,mar ne is haragudj...
2021. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!