Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt más is egész nap kegyetle...

Volt más is egész nap kegyetlen rosszul a terhesség elején? Nektek mi segített átvészelni?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,0-24-be nagyon rosszul vagyok.Ez normális?
2021. ápr. 24. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális. Semmi nem segített :(


Max émelygést a gyümölcsös jeges jégkrém kicsit enyhítette.

2021. ápr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is kegyetlen rosszul voltam az első terhességemnél, de nemcsak az elején, hanem a masodik trimeszter végéig. Hánytam, émelyegtem, szédültem, gyenge voltam, fájt a fejem, sehogy se voltam jól. Nekem émelygésre a kóla jött be. Bár volt, hogy az se hatott.
2021. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt a 17. hétig. Nekem az hozott enyhülést, hogy egy falatot ettem abból, ami éppen meg bírt maradni bennem.
2021. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon rosszul voltam, nekem is a hideg kóla segített, mert nyáron dögmeleg volt, és nagyon nem bírtam. Meg hideg dinnye, az is jó volt, bár attól meg 20 percenként járkáltam pisilni.
2021. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
20 hétig voltam rosszul 0-24-ben,kitartást! Hideg cola, jeges gyömbéres tea, ami néha néha be vált fél órára.
2021. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is végig kínlódtam a teljes első trimesztert. Segített, ha nem vártam meg, míg éhes leszek, bármennyire is undorodtam az evéstől. Egyszerű dolgokat ettem, zabkása, pirítós, gyümölcs, semmi különös, de valami pici mindig volt, hogy nagyjából kordában tartsa a gyomrom.


Sajnos csak annyit tudsz, hogy megvárod, amíg elmúlik.

2021. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességet így kínlódtam végig, de ez nagyon ritka. Az elején segített a gyömbérből főzött tea, 12. héttől szedhetsz cerucal-t, ludea jó a savra, aztán végül bekerültem a kórházba és ott infúzióval meg tudták szüntetni az állandó hányást, hányingert.
2021. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul viseltem a terhességet. Csak azt tudom elmondani, amit az előttem szólók: hideg kóla, zabkása, egy kis gyümölcs, gyömbéres tea. Kitartást!
2021. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár egy szavam sem lehet, főleg, ahogy Titeket olvaslak. Egy kezemen megtudom számolni hányszor voltam rosszul, hányni még nem hánytam. Ami nekem bevállt émelygésre az a zsíros pirítós kenyér! A zsír enyhít a savtermelésen. Próba szerencse, nekem bevállt! Vigyázz magatokra!

8+4 hkm

2021. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37.hétig voltam rosszul napi 24ben. Vészes hányásom volt,infúzión töltöttem nem keveset :(
2021. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!