Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóljak erről a dokinak?...

Szóljak erről a dokinak? Indokolhatja ez a császárt?

Figyelt kérdés
Már pár éve derékfájással küszködöm,alíg hogy elkezdtem pl a takarítást egyből fájt mire végeztem egyre erősebb lett mindig.Most hogy terhes vagyok,jobban elővesz és többször.
2010. aug. 22. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy kivizsgalast megerne hogy miert faj.
2010. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van,nézesd meg magad..ha esetleg gerincsérv az indokolja a császárt.
2010. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És milyen dokihoz menjek?ha mondom ezt a nőgyógyásznak ő nem tud valahová beutaltatni?
2010. aug. 22. 16:42
 4/15 anonim ***** válasza:

de igen,pont a nőgyógyász tudja,mit kell ezután csinálni.

Hány hetes vagy?


35 hetes km.

2010. aug. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
36 hetes.És mi van ha azt mondja,hogy ez természetes és a terhesség velejárója a derékfájás?De nekem már előtte is fájt..
2010. aug. 22. 18:31
 6/15 A kérdező kommentje:
Lemaradt,igazából attól tarok,hogy ott majd ha erőlködök,meg egyáltalán az egésztől nagyon fog fájni a derekam,jobban mint maga a szülés.
2010. aug. 22. 18:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy császárt szeretnél és ezért puhatolózol? Hogyha nem akkor bocsi, de egyre több nőtől hallom, hogy ez az óhaja, pedig hidd el, nem egy könnyű menet az sajnos. Nekem is nagyon fáj a derekam, volt lumbágóm és isiászom is. Érdemes megnézetned, bár mivel kismama vagy úgysem kapsz rá semmit. Nekem az akupunktúra nagyon bejött, hogyha pontos infót adsz arról ami érzel akkor 2 alakalom alatt rendbehoznak. A széchényi központot ajánlom, nekem ők a tutik!!!
2010. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom a császárt,csak nem szeretnék a szülőágyon úgy járni,hogy moccanni sem birok a fájdalomtól,így is fájni fog.Ugyan parázok a sima szüléstől,de egészen más miatt.De a derékfájás aggaszt.
2010. aug. 22. 21:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat fáj a derekam, de nekem találtak is valami gerinc rendellenességet. A nőgyógyász megnézte a gerinc leletemet, és azt mondta, h majd kérünk véleményt szakorvostól a szülés módját illetően. Ha nagyon fáj, helyileg ható kenőcsöket használhatsz. Különben nekem is ugyanez az aggályom mint neked. Mondjuk nekem már volt egy császár, most is eléggé esélyes, h az lesz. A lényeg, hogy szólj a nőgyógyászodnak, ő majd továbbküld.

28h km

2010. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi,tudod inkább úgy vagyok vele,hogy mindennel legyen tisztában,mert ha ott és akkor derül ki valami az sem jobb.Sőt!Mindenképp meg fogom vele beszélni.
2010. aug. 22. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!