Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszül a hasam, mit tegyek?

Feszül a hasam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a 20. hétben járok és eddig naponta 4 tabletta Magnesii citricit szedtem, de aztán pár napja áttértem napi 2 tasak Magnosolv-ra. Szinte rögtön utána szörnyen begörcsölt a lábam, ez elmúlt,de most egyfolytában kemény a hasam.

A kérdésem:

Lehetséges, hogy a Magnosolv miatt kemény a teljes hasam (mintha felfúvódtam volna és még a gyerek is kitolja magát) és más is járt már így?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. ápr. 26. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Inkább Magnerotot használj, sokkal jobb a felszívódása. Egyébként valószínű nem attól kemény, hanem méhösszehúzódástól.

Ha a baba nyomja ki magát, az egy helyen érződik és elég egyértelmű, a 20.héten még ennyire nem érezheted

2021. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magnosolvtol nekem ment a hasam.

Magnerotot használtam, de az kevésnek bizonyult, így most mg+b6 szedek. Napi 1-2, Na az hatásos. Labgorcsre viszont nem.

Most rendeltem magnézium sprayt a labgörcsre, az helyileg hat. Nem tudom milyen, de ha gondolod kipróbálás után leírom, hogy hatásos-e.


A haskemenyedest pedig mg hiány illetve folyadek hiány is okozhatja.

Igyál napi 2l folyadékot minimum (lehetőleg vizet).

20 hetesen nem igazan tudja kitolni még ugy magát a baba.


29hkm


Kellemes babavárást! :)

2021. ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A "kitolás" részt úgy értem, hogy nemcsak hogy mintha felfúvódna a hasam, hanem egy kemény kis "labdát" is érzek ilyenkor a hasamban és csak gondolom, hogy az a baba lehet :S
2021. ápr. 26. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

A magnesii citricii a legjobb. Én 4x2 szedtem mind3 terhességnél (veszélyeztetett voltam)

Begörcsölt a lábad mert kevés volt a magnézium.

2021. ápr. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Kàlcium is jò a làbgörcsre.
2021. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!