Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A suru orgazmus beindithatja...

A suru orgazmus beindithatja a szulest?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok

Elegge kivanom a szexet heti 1-2x egyutt vagyunk parommal.

Csak felek nehogy beinditja a szulest.

Persze ovatosan csinaljuk stb.

Viszont az orgazmus meh osszehuzodasokat okoz ha jol tudom.... velemenyek? Lehet belole baj?:/ koszonom


2021. ápr. 29. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem


40+osan a napi sem indította be, pedig a szülést nem kellett indítani.

Spontàn jött.

2021. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jatszanak a hormonok nagyon kivanom a parom.

De persze a gyermekunk fontosabb ha esetleg baj lehet belole.

Dokim engedi a szexet viszont azt nem kerdeztem hogy surun lehet e mit is gondolna rolam 😂 koszonom valaszod

2021. ápr. 29. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Az orgazmus okozta méhösszehúzódás lepkefing a kontrakciókhoz képest. Nyugodtan élvezzétek egymást, amíg lehet.
2021. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Már régen volt😁😁 de kb minden nap együtt voltunk 40+1 re született a nagyfiam akkor 18 éves voltam.

A picinél már nem volt ilyen aktív a szexüális életünk 39 évesen 25 év házasság után😁veszélyeztetett voltam, de heti 2-3 alkalom volt, végül idították 40+3 nál

2021. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha egészséges terhességed van, nincs befolyása rá a szex.
2021. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%

Ne haragudj, de a nagyon kivanom a párom, nalam napi 2-3mat jelent. Az atlag is napi 1,ha szereted, kivanod. Heti 1-2re hogy lehet ilyet mondani.. Na mindegy, tényleg ne haragudj.


Nem árt neki. Mi óvatosak sem voltunk ugy kifejezetten, durvábban szeretjük. A végén már lorlstozottak voltak a pózok, de még szülés elott egy nappal is egyutt voltunk.

2021. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Off, nekem is megakadt ezen a szemem, nem napi 2-3mat akatal irni? Mert a heti 2-3 nem gyakori.
2021. ápr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolso

Bocsi de sztem nem te erzed hogy en mit erzek a parom irant :)

A masik meg, hogy sztem egy parkapcsolat es az hogy ket ember szereti egymast nem jelenti h naponta kell szexelniuk... van mas dolgunk is azon kivul 😂

Mg igy terhesen amugyse vinnem tulzasba a napi 2-3at inkabb hiaba is szeretnem, csinalnam :D

Es tenyleg bocsi de en meg igy gondolom :)))

2021. ápr. 29. 16:21
 9/11 A kérdező kommentje:

7 nem nem irtam el :)

Terhesen amugyse csinalnam/csinaljuk tobbszor hiaba kivanjuk egymast :)

Inkabb kibirjuk az a biztos :)

2021. ápr. 29. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Ok, de a heti 2-3 ra miert gondolod, h suru?
2021. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!