Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg nem szabad terhesseg...

Tenyleg nem szabad terhesseg alatt haton fekudni? Megis hanyadik hettol nem ajanlott? Sose hallottam meg rola

Figyelt kérdés

Azt eszre vettem hogy ha sokat fekszek hason jobban megfajdul a derekam

De pl oldalasan nem nagyon tudok mert a babam egybol neki all rugdosodni mig hatra nem fordulok

24 hetes kismama vagyok


2021. ápr. 30. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Úgy fekszel ahogy jól esik :) ha akarsz és tudsz akár hason is alhatsz
2021. máj. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Egy idő után nem fogsz tudni



Viszont én a végéig úgy aludtam, hogy a csípőm féligoldalt, a mellkasom “hason” volt.

2021. máj. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez már inkább a vége felé igaz, amikor nagy a baba és súlya van.

Azért, mert elnyomhatja a háton futó vénákat.


Egy kis háton fekvéstôl nyilván semmi bajod nem lesz, de alapvetôen a bal oldalt fekvés a legegészségesebb, a keringésnek az a legjobb.

2021. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy jelezni fogja a baba, ha nem tetszik neki a háton fekvés. Valóban ereket nyomhat el.
2021. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Felidotol nem tanácsos. Én feküdtem terhes patológian és szóltak a nővérek... Van akinek sokáig kellett uh n nézni a babát hanyatt és az orvos felállította,mert már visszafelé folyt a keringés a babából. Szóval én nem mertem úgy 25.het után.
2021. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek
2021. máj. 1. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miért lettem lepontozva


Nem fog tudni jó eséllyel


Az nst-n sem tudtam feküdni, vajúdás alatt sem pl ( ez extrém)


Sokan azt mondták hason sem


Erre írtam nekem hogy ment, mert oldalt sem tudtam

2021. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem itt azzal szorakoznak h lepontozzak a valaszokat nem egy kerdesemnel levannak pontozva a valaszok :/
2021. máj. 1. 20:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!