Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig barnáztatok ultrogestan...

Meddig barnáztatok ultrogestan mellett?

Figyelt kérdés
Ma van a 6-ik napja, hogy barna van a betéten igaz volt egy két nap amikor azthittem végre vége! Naponta 2 vagy 3szor jön elő miután felteszem az ultró pár órán belül egy annyira minimális, hogy a betéten van egy pici de a wc papiron már semmi! Olyan mintha kicsit fájna is vagy égne mikor felteszem, de lehet már beképzelem azt is 😔 a vizsgálatkor minden rendben volt szívhang is van! Persze aggódom, mivel volt már vetélésem és még egyszer se jutottunk el eddig! Nincs se görcs se vérzés!szív alakú a méhem plussz van miómám is 😏Szerintem ezt idegekkel nemlehet bírni 😔 írtam az orvosomnak, de még nemjött válasz! Tudom a 12hetig bármi lehet, de Ő az ötödik baba és nemakarom őt is elveszteni 😔😔
2021. máj. 3. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utro sajnos fel tudja marni a hüvelyfalat. Nekem az vérzett picit, meg is ijedtem. Váltott az orvosom egy másik gyógyszerre, azzal nem volt gond.
2021. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szájon át szedtem 5.héttől. 10 hétig véreztem mellette. De volt hogy nem sima barna, hanem élénk piros vér. Volt olyan is, hogy annyira, mintha menstruálnék. Csúnyán hangzik, de elengedtem a babát kelkileg. Azt hittem őt is elveszítem. De Ő ügyesen kapaszkodott. Most itt fekszik mellettem 😊

Pihenj sokat, és bízz a babádban!

Én nagyon szorítok nektek!

2021. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nemvárt napján, és következő nap volt barnázás, arra kaptam 2 nappal később Utrogestant, de azóta semmi. Vagyis enyhe viszketést érzek néha törlésnél a hüvelybemenetnél, azóta több helyen olvastam, hogy a gyógyszer okozhat ilyet. Mikor elkezdtem használni, direkt elolvastam a betegtájékoztatóját, és az volt rajta, hogy nem okoz semmilyen irritációt, azért ez nagy átverés.
2021. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙏 szokom mondogatni neki, hogy kapaszkodjon mert mi nagyon várjuk! De néha teljesen elmegy a kedvem, főleg most reggel is, hogy feltettem az ultrót 2ora múlva felkeltem és már éreztem, hogy (bocsánat) folyik ki...és a betéten ott is a barna, azóta ismét semmi..Orvosommal beszéltem mondta, hogy a clexane mellett is előfordulhat vagyis ha jól értettem ez miatt nehezebben múlik el! Hát majd kiderül annyit pihenek amennyit csak tudok 🍀🙏
2021. máj. 4. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg lehet, h.felmaródás.
2021. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!