Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hagyta már el valaki a terhes...

Hagyta már el valaki a terhes kiskönyvét? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Csak én lehetek ilyen szerencsétlen....
2010. aug. 23. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azonnal jelentsd be a védőnőnél, nála minden adat megvan, ami benne volt, csinál neked másikat :)

NEm tudod, hol hagyhattad el? Címed benne van, szerintem ha valaki megtalálja, az vissza fogja neked küldeni, mert az emberek alapvetően szolidárisak a kismamákkal. :)

NE aggódj, én ma bezártam magam itthonra, mert elhagytam a kulcsomat, pedig reggel vizsgálatra kellett volna mennem.. :D

Mindenkivel előfordulnak balesetek ;)

2010. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a védőnő majd ad egy másikat. De lehet, hogy valamelyik vizsgálaton felejtetted és legközelebb meglesz. Hogy megnyugtassalak, nemcsak Te vagy ilyen "szerencsétlen". Velem is mindig minden hülyeség megtörténik.
2010. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A védőnő már tud róla, nagyon nem örült neki, de nem csinált másikat azt mondta keressem. Hát keresem de hiába...

Utoljára egy hete vittem magammal úgyhogy már megkaptam volna ha valaki van olyan kedves és visszaküldi. Na de az a lényeg hogy csinál másikat a védőnő. Köszi

2010. aug. 23. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a védőnő ad másikat.

Én a babám oltási könyvét hagytam el egyszer, hónapokig nem volt meg, már majdnem pótoltattam a védőnővel, de aztán meglett, benne volt a nyaralós utazós táskában!!! (mert elvittük magunkkal nyaralni a könyvet)

Nincs ötleted, hogy hol lehet? Biztos hogy elhagytad?

2010. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hűtőben nézted?

Amióta újra kismama vagyok, és kergetem a nagyobbikat olyan dolgok kerülnek a hűtőbe...

Esetleg wc, kamra, másik tatyó, szennyes kosár, kanapé ülése mögött, esetleg díszpárna mögött? Munkahelyen, anyósnál, kocsiban, bkv talált tárgyak...


Én csak egy laboromat hagytam el:D:D:D


A védőnődnek meg nem azt kéne mondania, hogy keresd... Mert mire minden pecsétet, beírást begyűjtesz újra, háziorvos, nődoki, laborok, ráadásul nálunk a beírt vércsoport nem jó, csak maga a lelet, és nálunk betűzik, afp szintén..

2010. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!