Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehetne csillapitani a...

Mivel lehetne csillapitani a gyomoregest?

Figyelt kérdés

11 hetes kismama vagyok es eleinte nem voltak gondjaim a gyomrommal, egyik nap jol esett a lecsokolbasz, vagy a bundaskenyer, masnap egy toportyus pogacsanak olyan eros volt az ize hogy egyszeruen nem birtam megenno, de kozben olyan ehes voltam hogy ereztem kezd a fejem is szedulni meg emelyegni is elkezdtem :( most annyira megváltozott az izlesem is hogy amit eszeveszettul kivantam, nem birom lenyelni sem mint pl oszibarack,zoldborsofozelek..

Probaltam egy kis tejet inni, joghurtot enni sem esetr jol, mar kenytelen voltam reflux teat inni, egyedul az segitett, ettem egy keves kekszet es ennyi esett sajnos csak jol, kesobb egy kis kortet.. Este olvastam hogy terhesek es szoptatos anyukak nem is ihatjak mostmeg mar buntudatom is van. :( valako tudna segíteni hogy mivel lehetne legkozelebb a gyomoregest enyhiteni? Most mar aludni se tudok mert olyan kenyelmetlenul erzem a pocakom, nem ehes, nem faj ugy de olyan furcsa nem tudom leirni mit erzek csak, hogy nem olyannmint volt :(



2021. máj. 8. 03:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hideg limonádé segít.
2021. máj. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig semmi. 21.hetes vagyok és meg mindig ég, állandóan. Pedig próbáltam mindenféle terhesség alatt szedhető gyógyszert és praktikát. 🙄😟

Várom a válaszokat én is 😁

2021. máj. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ludea

Renni

Ha minden szakad szódabikarbóna nekem volt hogy ez így együtt. Mert a ludeát alapból szettem minden nap.

2021. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami bevállt, azt zsíros-pirítós kenyér(a zsír a lényeg, az semlegesíti a savat) :) abszolút favorit, ugyan ennyi idősek vagyunk mi is, mondjuk engem a 6. héttől érintett ez.

Kitartást, jobb lesz ez! :)

2021. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!