Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen krémet/ olajat...

Ki milyen krémet/ olajat használt terhességi csíkokra?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok, a pocakom már szépen növöget. A mi nap vettem észre hogy van egy két csík.

2021. máj. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én zuhanyzás után kenem be johnsons baba olajjal, utána még rakenem a brendon an vett elastic q testapolot. Plusz 2-3naponta dm babylove olajjal is. Reggel és este kenem magam.
2021. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Második terhességem, most csak testápoló


Fiammal kentem mindennel is. Az 1000ftos dmes krémtől elkezdve a 10.000ftos vichy krémig. Szülés napjáig 1db csikom nem volt.

Szülés közben viszont szarrá repedt a hasam.

Kb 50ezer ment el csak krémekre...


Ha olyan a genetikád kenheted bármivel

2021. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem használtam egyáltalán, de nem is száraz a bőröm, így csak a hasam legalján lett néhány csík, idővel halványodtak.
2021. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. máj. 9. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Sima avonos avokádó test és hajolaj. Fürdés utàn kentem,nem is minden nap. Egy csíkom se lett,helyette a combom felső részèn lett vagy 3 db,mindket lábamon. :D

Pedig sokat se híztam, 7kg talán. Tényleg alkati. :)

2021. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én bőröm szörnyen száraz volt mindig, amióta terhes vagyok mégjobban, én a krémet olajjal kombinálom, az olajakat estére használom, fürdés után, mert olyankor az egész testemen érzem, hogy húzódik a száraz bőr. Rossmannos Re-gen olajat kenek hasra és mellekre, de hamarosan elfogy, így bio oilra fogok váltani, tudom drágább, de elméletileg jobb is és így az utolsó trimeszterben inkább azt használnám, hiszen most nő majd igazán nagyot a has.

Reggel ébredés után használom a naturland kismamakrémet hasra és mellre, a hasamon egyelőre semmi nincs, de a melleim az első trimeszterben óriásit nőttek, egyik napról a másikra jelentek meg a striák rajtuk, mielőtt bármi speciális kencét elkezdtem volna, nem tudom, hogy ha kentem volna őket hamarabb, megelőzhettem volna-e a bajt vagy nem, minden esetre szerencsére lassan de biztosan halványodnak a csíkok. Pluszban használok még szintén esténként aromax natur kozmetika mellápoló olajat a problémás területre, a re-gen olajas kenés után ráadásnak. Hogy használ-e azt nem tudom, de nagyon kellemes narancsillata van, esti aromaterápiának is megfelel :)

Ezek mellett ha napközben is viszket a bőröm szárazság vagy feszülés miatt, akkor a szimpla kék fémtégelyes nivea kenőcsöt használom a hasamra vagy ahova éppen kell, jó zsíros kence és nem issza be fél pillanat alatt a bőröm, mint a legtöbb testápolót.

Szóval ha te is száraz bőrű vagy, nem tudod megúszni a kenegetést, már csak a komfortérzet miatt is kell, mert a száraz, húzódó bőr megőrít.

De a nővérem pl nem száraz bőrű, ő csak a kéktégelyes niveát használta és semmi csíkja nem lett sehol a mázlistának, pedig az egyik gyereke négy kilóval született, a másik négy és féllel. Hatalmas hasa is volt.

2021. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget 😊 az én bőrőm is nagyon száraz mindenhol
2021. máj. 10. 12:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!