Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napos késés okozhatja az...

3 napos késés okozhatja az Inofolic? 3 hete szedem orvosi utasításra.

Figyelt kérdés
soha nem írtam még ilyen oldalra de kétségbe vagyok esve, és tapasztalatokat szeretnék kérni, hogy volt-e már olyan aki ilyen cipőben járt. 26-28 naposak a ciklusaim, Uh-n nem látta a doki hogy volt-e peteérésem. Vérvételt kért progreszteron és prolaktint, az eredmények alapján volt peteérésem de hogy mikor azt nem tudjuk. 3 napja késik, 2 negatív terhességi tesztem van 1 napot kihagytam mind a kettő között. Az lenne a kérdésem, hogy okozhatja-e ezt a 3 napos késést az Inofolic vagy nem.

2021. máj. 10. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. Baj?
2021. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem mikor jön a meleg a tavasz volt, hogy 2 hetet is késett. Most elkezdtem vitaminokat szedni, 2 éve 17.nap van ovum, most valószinűleg, mert mire teszteltem halványodott, kb 12-13 nap volt az ovum.
2021. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, nekem még sosem késett sőt vopt hogy 3-4 nappal jött meg, nem stresszeltem nem volt semmi külső hatása. Az ovumat én eddig megéreztem de sajnos tavaly szeptemberben volt egy terhességem és műszeres befejezés lett a vége, azóta minden felborúlt nem érzem az ovut sem és azt se tudom hogy mikor is gondolja úgy hogy megjön.
2021. máj. 10. 10:06
 4/15 anonim ***** válasza:
+/-3 nap késés teljesen normális.
2021. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

10:37


Igen elkezdtem utána olvasni és sok helyen írták hogy normális. Az orvosom most azt mondta, hogy ezen héten még egy tesztet csináljak csütörtökön ha addig nem jön meg, és ha az is negatív akkor ultrahangon is megvizsgál. Türelemre intett, hogy lehet sokkal késöbb volt a peteérésem mint eddig.


Köszönöm a válaszaitokat, aranyosak vagyok.

2021. máj. 10. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:

2 vagyok én nem tudom, de engem mindig akkor szivat mikor jólenne ha nem tenné. Most csináltuk a 3 napos labort mindig 15.napon jön meg most bezzeg 16 ra jött ami miatt 5.nap lett levéve, mert ott volt a hétvége. Dokival megbeszéltem hogy 17.nap van ovum, úgyhogy most nem mennék a 21 napon, mert az csak 4 nap ovu után, erre 13.nap lett ovum valószinűleg, vagy nem lesz ovu.

Eddig sem kémiai terhességek sem a missedek nem zavartak be, bezzeg ha fontos lenne ez van.

2021. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivan most a levegőben mert a barátnőm akinek pl késni szokott 1-2 napot, neki most 2 nappal elöbb jött meg. Én akinek eddig sosem késett ennyit, nekem meg most késik. Pedig érzem néha hogy szurkál a hasam allja, de én már komolyan örülnék ha megjönne, mert ez a két negatív teszt eléggé le lombozott. Az előző terhességemnél is 2-3 napos késés után már pozitivat teszteltem. Lehet ez a hirtelen meleg kavarja meg néhány nőnek a ciklusát nem tudom.
2021. máj. 10. 13:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem kitolta a ciklusom 37 napra 30-ról az inofolic. 3 hónapig ittam, a 4.ben már nem jött meg.

Viszont nekem már a 9.dpo délutántól pozitív volt a tesztem is. 21+3hkm

2021. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
3 válaszoló, igen olvastam hogy sok mindenkinek kitolta a ciklusát az inofolic, ezzel még úgy nem is lenne bajom, de mivel egyáltalán nem tudom én sem és az orvosom sem hogy mikor volt a peteérésem így teljesen tanácstalan vagyok.
2021. máj. 10. 18:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Ovutesztelj mellette és akkor tudni fogod. Nekem 21.ciklusnap volt 8as vagyok
2021. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!