Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az a méhszáj érték...

Mennyi az a méhszáj érték amivel már nem engednek haza a kórházból? Vagy ez kórház függő?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire érted? Mikor már bármikor szülhetsz mert benne vayy már azokban a hetekben, vagy ha a terhesség att idő előtt nyitva a méhszájad?
2021. máj. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra értem amikor már szinte bármikor jöhet a baba. Pl. egy vizsgálat során mikor mondják azt hogy maradni kell?
2021. máj. 11. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tartanak bent, ha beindul a szülés. Azt meg csupán egy méhszájleletből nem lehet megmondani.
2021. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez nem így van,nekem 26 hetesen kinyílt a belső mehszaj másnap kórház és ott feküdtem két hetet. Mivel nem romlott otthon felvettem tovább. Ha a belső kinyílik és úgynevezett tölcsér képződés van,nem engednek haza. :( Ha a külső teljesen kinyílik szerintem akkor sem. Tesznek rá arabin pesszariumot vagy valahol műtik osszevarrjak. Borzasztó amúgy.
2021. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, bocsánat, én most terminusban lévő terhességre fgobdoltam, nem fenyegető koraszülésre.
2021. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. En mar 1 napos fajasokkal utan mentem be. Rendszertelenek voltak, a későbbiekhez képsest az még nem volt vészes fájás. Megvizsgáltak és 1 ujjnyira voltam nyitva. Bent tarottak.

Másnap este szültem meg.

2021. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 hetesen nyílt ki. 3,5 hónapig kórházban voltam.
2021. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lewega ***** válasza:
Szerintem a 2 ujjnyinál.
2021. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!