Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki kapott,használt utroges...

Valaki kapott,használt utrogestan hüvelykúpot? Vagy szájon át szedte?

Figyelt kérdés
5.-ik hétben vagyok. Ki miért használta,mennyit? Tapasztalatok?

2021. máj. 12. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt sárgatest. Ötödik héttől napi 3x1et szájon át 12 hétig. Nekem nem volt tőle panaszom.
2021. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos alapon kaptam,napi egyet, százasat,hüvelybe. Szerintem semmi értelme nem volt, később az orvos is mondta hogy hát valóban nem hiszi hogy segített volna, de van egy pici esély hogy mégis, ártani meg nem lehet vele... oké :D

Mindegy, baba köszöni jól van.

11.héten hagytam abba.

Nem volt mellékhatás, csak este lefekvés előtt kellett használni, ami körülményessé tette a szexet,de ez a legkevesebb (igaz first world problem)

2021. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első kettőnél kaptam. Rengeteget véreztem.
2021. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pecsételtem

Alacsony volt a hormonmennyiségem

Úgy anblock

Hcg-m is alig volt.

2021. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam. Na, de micsoda sztori lett belőle: először tablettát szedtem, majd a doki hüvelykúpot írt fel vagy valamit benézett a patikus hölgy, nem tudom, de ki váltottam a gyógyszert nagy nyugodtan hazamentem és megittam.

Rosszul is lettem tőle, hányingerem lett, de mikor egész délután nem múlott a hányinger akkor néztem rá a dobozra és volt is mit látni: a tabi helyett HÜVELYKÚP!!! Azóta se mertem elmesélni senkinek a történetet.

(egyébként nem voltam rosszul tőle)

2021. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barnázás miatt kaptam, de váltanom kellett, mert felmarta a hüvelyfalat és picit véreztrm emiatt.
2021. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hematóma miatt kaptam, hüvelykúpot, kétszer egyet. :)
2021. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!