Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok,tegnap...

Tanácstalan_lány kérdése:

18 hetes kismama vagyok,tegnap kaptam Pfizer oltást. Hajnalban picit folyt az orrom vére, ez vajon mit jelent? Enyhén fáj az oltás helye,más semmi különös nincs.

Figyelt kérdés

Aspentert szedek, nincs trombózisom,csak hajlamos vagyok rá. Okozhatta vajon ez is,az oltással együtt?

Lehet belőle valami baj?

Azóta nem történt semmi.



2021. máj. 13. 09:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Es hol a bizonyitek,hogy az oltastol?
2021. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy elvesztette az unokatesód a babáját. Ha nem vagyok tolakodó, hány hetes volt a kicsi? Első vagy második dózis után történt?

Őszintén nagyon sajnálom!

Gondolkodom a második adagon, lehet halasztom szülés után. Ha bármi történne a babával én is magamat okolnam.

2021. máj. 23. 11:36
 23/28 anonim ***** válasza:
Ne paráztasd magad! Nagyon sokan elvetélnek covid oltás nélkül is. Nem hiszem, hogy sok köze lenne a két dolognak egymáshoz.
2021. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja nem volt a babának,amîg meg nem kapta az első oltást.Eltelt 3 hét és ez lett.
2021. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Hányadik hétben?


Mindenképp.sajnalom!

2021. máj. 23. 18:27
 26/28 A kérdező kommentje:
Én személy szerint inkább a 48 órán belül bekövetkező hatásoktól tartok. Az nagy valószínűséggel tényleg az oltás.
2021. máj. 23. 18:42
 27/28 anonim ***** válasza:
75%
Már miért lenne az oltás? X% elvetél, nem tudok pontos számokat, a 8. hét elött sokan elvetélnek, 8.-12. között kevesebben, 12. hét után ritkán. Én ismerek olyat aki a 15. héten vetélt el, ritka, de ismerek, covid akkor még egyáltalán nem volt. Ha ez most történt volna, megkapja az oltást, 2 nap múlva elvetél, te már rögtön azt gondolod az oltástól, pedig egyáltalán nem biztos, mert covid oltás nélkül is voltak vetélések.
2021. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Szlávik is megmondta jó ember.Egyelőre emberkísérlet.
2021. máj. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!