Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Róbert magankorhaz genetikai...

Róbert magankorhaz genetikai ultrahang?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni aki már volt 18-20 hetes genetikai ultrahangon a Róbert magánkórházban, hogy adnak ultrahang képet? Vagy van lehetőség venni? Ha igen milyen árban?

2021. máj. 14. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
E-mailben elküldik az összes képet, amit készítenek, meg a videót az egész ultrahangról. Ingyen, már amennyire ingyennek számít az az azt hiszem 25 ezer forint, amiért egy ultrahangot megcsinálnak ott :D (nekem terhesgondozási csomagom volt, nem tudom, hogy egyesével az UH-k mennyibe kerülnek, de a képeket azonnal megküldték, amint kiléptem az ajtón, extra költség nélkül).
2021. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm szépen! Ezen "aggódtam", hogy vajom ennyiért kapunk e róla képet, mert nyilván jó lenne. De most nagyon örülök, köszönöm mégegyszer. Kb mennyi képet kaptatok?
2021. máj. 14. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget :D nem tudom, az összeset, amit csináltak.
2021. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azta, én 40ezret fizettem ezért az ultrahangért máshol és 1db képet kaptam 😂 Legközelebb ide fogok menni ha ott ilyen olcsó és videót is kapok 🙄
2021. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Uff az azért eléggé lehúzás, vagy nem tudom hol voltál, de ez egy elég jó kórház és 27 ezerért vizsgálnak, igaz fél óra, de azt olvastan hogy nagyon alaposak, es akkor sok sok képet is adnak ezért az árért ☺️
2021. máj. 14. 11:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!