Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesség. 37.2-ről...

7 hetes terhesség. 37.2-ről -36.9–re csökkent a hőmérsékletem. Ez normális vagy esetleg vetélést jelezhet?

Figyelt kérdés

Kismamák, akik mérik az ébredési hőmérsékletüket, első sorban a ti tapasztalataitok érdekelnének.

3 hónapja 5+4 hetesen sajnos megtörtént a baj és most megint aggódom!

Eddig mindennap 37.2 -37.1 volt a hőm.

Holnaputánra van az első időpontom az orvoshoz. Előbb nem tudok menni. Próbálok megnyugodni, de nem megy.



2021. máj. 17. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Mi a bánatért nézegeted miután már teherbe estél? Az a ciklus monitorozására van, nem arra hogy amikor nincs is ciklus stresszelt magad. Remélem sok álmatlan éjszakád van a saját hülyeséged miatt, tényleg megéri?
2021. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Tenyleg semmi ertelme nincs meregetni terhesen,foleg nem stresszelni a sajat idiotasagodon.
2021. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mint már írtam volt már egy vetélésem. Ez miatt ellenőrzöm.

Nem unalomból vagy szórakozásból. Elhiheted!

Én meg remélem, hogy most ettől a kommentedtől sokkal jobban érzed magad!

Szép napot!

2021. máj. 17. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Bocsi de attól, hogy volt egy vetélésed, szerinted ha méred a hőmérsékleted meg tudod állítani ha ez is el megy?! Nem... Ne görcsölj rá ennyire. Másnak is volt, nem is egy...

Hidd el ha nem genetikai hibás, meg fog maradni. 22+3hkm

2021. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Attol meg igaz amit irtam. Nem ettol fugg,hogy vetelsz e,vagy sem. Semmi osszefugges. En terhesdeg alatt egyszer sem mentem 37 fole,megsem lett semmi baj a babammal. Mondjuk teny,hogy nem meregettem minden nap. De en a 37-et mar siman megerzem.
2021. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a nemvárt napján reggel 37,2 volt a hőm. Én 2 napja megmértem mert reggel arra keltem hogy ráz a hideg, megijedtem, hogy lázas vagyok. 36,8 volt. Akkor voltam 5+4 hetes. A HCG-m és a progeszteronom is szépen nő, eddig nincs semmi baj. Úgyhogy nyugodj mostmár meg, minden rendben van veled is. Nem kell már méregetni terhesen!
2021. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is lejjebb esett, és semmi baja a babának, már a félidőn is túlvagyunk azóta. Nyugodj meg, nem lesz baj. (Én azért mértem, mert két napig folyamatosan fáztam, aztán harmadnap meg nem, és érdekelt hogy ez a testhő miatt van-e, és amiatt volt, de mondom, nem lett semmi következménye)
2021. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Megnyugtattatok☺️🙏🏻

Akkor innentől kezdve én sem mérem már.

Boldog babavárást🌸

2021. máj. 17. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!