Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közrejátszik a front vagy...

Közrejátszik a front vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
A napokban éjszaka is többször kelek hasfájásra, napközben is többször érzem. Nem ez az aggasztó fájdalom, csak érzem a méhem és a szalagokat is. Most indul a hasam növekedése, 2. trimeszter első felében vagyok, úgyhogy tudom, hogy valamilyen szinten ez természetes. Csak kíváncsi vagyok, más is jobban érzi ezt a napokban? Vagy semmi köze a fronthoz?
2021. máj. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbi napokban én is felkeltem párszor kemènyedèsre, eddig csak nappal jelentkezett. Illetve tegnapelőtt éjszaka még görcsöltem is, meg is ijedtem mert eddig még nem fordult elő ilyen.

Egyik ismerősöm pedig mondta, hogy 2 napja éjszaka több órán keresztül jósló fájásai voltak.

Valószínű az idő lehet ránk ilyen hatással 🤷🏻‍♀️

31 hkm

2021. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor én sem lepődök meg ezeken az érzéseken :D

Köszi a választ, kellemes babavárást Nektek! :)

2021. máj. 18. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!