Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy kora terhesen a...

Normális hogy kora terhesen a tünetek jönnek-mennek egy napon belül is?

Figyelt kérdés

Például reggel teljesen jól vagyok. Majd pár órával később majd leszakad a derekam úgy fáj. Kb délutánig majd elmúlik mintha semmi bajom se lenne. Gyomorfájdalmam is van evés után mintha ülnének a gyomorszájamon, ilyen nyomó érzés. Az sincs egész nap, inkább délelőtti órákban. Voltak hasonló tüneteitek? Még csak most teszteltem pozit, de 4 napja szétmegy a derekam úgy fáj :(


4hkm



2021. máj. 18. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális, a tünetek már csak ilyenek, lesz majd, hogy napokig semmi aztán megint újra :)

A derékfájásban nem tudok nyilatkozni, szerencsére engem elkerült :)

2021. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 4 hetes vagyok. Reggelente szédülök, és a gyomrommal ugyanazt érzem, amit te. Nem igazán van étvágyam, és evés után mintha valami nyomná a gyomrom. Néha öklendezek. Nekem a derekam és a hátam alapból mindig fájt, ahogy most is. :)
2021. máj. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is pár napja teszteltem pozit, és nekem a tuneteim a mell érzékenység volt, pici hasfájás, ugyan úgy mint mensi előtt, tehát ez nem adott okot a gyanura, viszont a kegyetlen fáradtság és a gyomorfajdalom igen!! Én a gyomrommal szenvedek kettő hete, ma kipróbáltam a banánt és hatott kicsit🥰
2021. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az nem jelent bajt hogy nem érzek se fáradtságot se sűrű pisilési ingert? :/ van pár 5-6 hetes kismama ismerősöm akik egész nap fáradtak és pisilni rohangálnak
2021. máj. 18. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Valamint inkább pont hogy éjszaka felkelek többször. 3-4 óra körül :/
2021. máj. 19. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a nagy fáradtság pl a 7. hét körül érkezett, kb 1-2 hétig tartott csak! :)

Mindenki más :)

2021. máj. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!